Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 13450

Już w niedzielę rusza pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka"

Za nami:

Pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka" to impreza w ramach autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma", nad którą patronat honorowy objął burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut.

Już w czerwcu rusza tegoroczny pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka" · fot. Elżbieta Zarębska


- Już w niedzielę, 20 czerwca w godzinach od 15.00 do 19.00 zapraszamy naszych najmłodszych do Centrum Edukacji Ekologicznej przy ul. Hrabiego Kotulińskiego 2 w Czechowicach-Dziedzicach na kolejny już "Pojedynek o tytuł Super Dzieciaka". Zawalczymy w pięciu konkurencjach - mówi Elżbieta Zarębska.

Konkurencje zostały przygotowane przez Park Trampolin Parabola, Uczniowski Klub Karate Kasai z Mazańcoic, Viola Dance Studio Tańca, Mandla Nauka Tańca oraz "Czechościankę". Zapisy trwają od 1 do 10 czerwca przez stronę internetową https://www.fitness-kkg.pl/ w zakładce "Super Dzieciak" lub
e-mail: kwadransowygrubas@wp.pl

Na czym polega pojedynek o tytuł "Super Dzieciaka"? Co roku najmłodsi mieszkańcy naszego miasta spotykają się, aby ćwiczyć, tańczyć, gotować, pokonywać nowe wyzwania, ale przede wszystkim doskonale się bawić w gronie rówieśników. Tegoroczna edycja wyłoni zwycięzców poszczególnych pięciu konkurencji oraz jednego, który w ostatecznej finałowej rywalizacji zdobędzie tytuł "Super Dzieciaka" 2021 oraz puchar burmistrza Czechowic-Dziedzic, Mariana Błachuta.

Warunki regulaminu dotyczące imprezy:
  • wiek dziecka - 6 - 14 lat,
  • zgłoszenie dokonane w terminie od 1-10 czerwca,
  • start w imprezie jest nieodpłatny,
  • o godzinie startu dziecka zgłoszone osoby zostaną poinformowane przez organizatora na podstawie dokonanego zgłoszenia,
  • w trakcie trwania imprezy w strefie startu przebywają tylko najmłodsi biorący udział w pojedynku (mali zawodnicy przybywają na pojedynek pod opieką rodzica),
  • dla rodziców - kibiców organizator przewidział strefę kibica.


Organizatorem imprezy jest Klub Sportowy Strong Life - Czechowice-Dziedzice 604 248 845, a współorganizatorami - MOSiR Czechowice-Dziedzice oraz MDK Czechowice-Dziedzice. Patronat medialny nad imprezą objął portal czecho.pl.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Sportowy Strong Life

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj