Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3797

[FOTO] Ruszyły odtworzenia dróg po budowie kanalizacji sanitarnej

Jak informuje Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej, dzisiaj rozpoczęły się odtworzenia nawierzchni dróg po inwestycji polegającej na budowie kanalizacji sanitarnej.

[FOTO] Ruszyły odtworzenia dróg po budowie kanalizacji sanitarnej - .01.06.2021 · fot. PIM Czechowice-Dziedzice


- Na ten moment zakończyliśmy prace odtworzeniowe na ulicach Południowej oraz Nadwiślańskiej w Zabrzegu, Granicznej w Ligocie oraz Rolnej w Czechowicach-Dziedzicach (odcinek od skrzyżowania z ulicą Junacką do posesji nr 23). O kolejnych pracach odtworzeniowych będziemy informować na bieżąco - napisała spółka PIM na swoim profilu na Facebooku. Tam również będą pojawiać się bieżące informacje o odtworzeniach nawierzchni dróg.

W tym roku na odtworzenia nawierzchni dróg zostanie przeznaczona kwota ponad 2,25 mln zł, o czym pisaliśmy tutaj. - Postęp prac na poszczególnych kontraktach jest bardzo różny, dlatego trudno określić jednoznacznie terminy wykonywania prac na drogach. Zgodnie z zawartymi umowami wszystkie odtworzenia wykonane być mają do końca bieżącego roku - powiedziała portalowi czecho.pl Czesława Szczęsny, naczelnik Wydziału Inwestycji i Zarządu Drogami czechowickiego Urzędu Miejskiego.

mp / czecho.pl

źródło: Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.