czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 436

Gadżety erotyczne - najpopularniejsze zabawki dla dorosłych

Materiał partnera:

W statystycznym przeliczeniu na jednego mieszkańca Europy - coraz więcej ludzi posiada w swoim domu zabawki erotyczne. Czym jest to jednak spowodowane? O tym dowiesz się już za chwilę!

Gadżety erotyczne - najpopularniejsze zabawki dla dorosłych


Dlaczego ludzie kupują coraz więcej seks zabawek?To proste, ponieważ znalezienie odpowiedniego partnera może zająć dużo czasu. Używając zabawek erotycznych możemy to zrobić w bardzo krótkim czasie i w porównaniu z tym, ile czasu potrzebujemy na rozmowy, spotkania z ludźmi. No i to wszystko tylko po to, aby druga strona uprawiała z nami seks, nie wspominając o tym, że nie zawsze nam się uda.

Dlatego kupowanie zabawek erotycznych staje się ostatnio coraz bardziej popularne i nie będziemy zdziwieni, gdy wkrótce pojawią się seks-roboty. Chociaż może będziemy musieli poczekać na seks robota, single będą bardzo chętni do kupowania ich. Przejdźmy jednak do tych najpopularniejszych seks zabawek, które tak wiele osób kupuje!

KajdankiDla większości par to odważna propozycja. Ponadto kajdanki to dość niepozorny gadżet, który może urozmaicić Twoje życie seksualne. Jego użycie zależy od kreatywności i preferencji pary. Ludzie od dawna wiedzą, że odcięcie jednego ze zmysłów wzmacnia inne doznania, więc przykładowo ograniczając możliwość ruchu partnera, możemy sprawić, że będzie on czuł się lepiej podczas seksu.

Wibratory od loris.plWibratory to niesamowita przygoda dla pary - więc nic dziwnego, że są bardzo popularne. Wibrator to nie tylko narzędzie do masturbacji. Każdy stymulator wibracji lub masażer to doskonały wybór dla par. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale także jako uzupełnienie seksu. Najlepszym przykładem są wibratory dla par, które można założyć na pochwę nie tylko w celu pobudzenia partnerki, ale także podczas seksu. Uzyskanie przyjemności i orgazmu niekoniecznie oznacza natychmiastową penetrację - dlatego też wibratory są aż tak popularną opcją dla par. Ostatnio mega furorę robią wibratory króliczki, które przynoszą niezwykłe doznania.

Gry erotyczneTo rozwiązanie jest również odpowiednie dla tych, którzy mają odwagę samodzielnie inicjować i próbować nowych rzeczy. Dzięki tym zabawom para będzie miała okazję spróbować nieznanych wcześniej pozycji, zmierzyć się z erotycznymi wyzwaniami, a co najważniejsze wprawić w odpowiedni nastrój.

Opaski na oczyCoraz więcej seks shopów oferuje ciekawe i wymyślnie wykonane opaski na oczy. Dzięki temu będziesz mógł zwiększyć zmysł dotyku lub połączyć go z kajdankami, a stanie się ona niesamowitym dodatkiem, który pobudzi Twoje libido i zachęci do działania twojego partnera.

Olejki do masażuWiele osób o mniej agresywnych zachowaniach seksualnych może używać olejków eterycznych do masażu. Przecież nawet jeśli podarujesz taki prezent na urodziny swojego partnera czy w Boże Narodzenie, nikt nie będzie nawet podejrzewał, że wykorzystasz go do zabawy w łóżku. Dlatego jest to świetny sposób na relaksującą i dyskretną zabawę.

Na co uważać przy zakupie zabawek erotycznych?Na pewno na to, aby nie były one tanie. Może wydawać się to dziwne, ale zdecydowanie lepiej jest się szarpnąć na coś nieco droższego, aby później nie uszkodzić siebie, bądź też swoich organów płciowych. Tanie zabawki zwykle są wykonane z materiałów, które nie mają odpowiednich atestów, oraz po użyciu mogą się rozwijać na jego powierzchni szkodliwe mikroorganizmy. Najlepiej jest kupować zabawki, które są wykonane ze szkła, gumy (z odpowiednimi atestami) bądź metali. Pamiętaj, chodzi tutaj o dobrą i bezpieczną zabawę, dlatego warto jest wydać te kilka groszy więcej, aby później tego nie żałować.