Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2021
  • 6 czerwca 2021
  • wyświetleń: 9987

[WIDEO] Ruszył tegoroczny sezon na czechowickim kąpielisku MOSiR

2 czerwca ruszył sezon na czechowickim kąpielisku MOSiR! Obiekt czeka już na mieszkańców regionu. Tuż po otwarciu odwiedziliśmy go z naszą kamerą.- Zgodnie z rozporządzeniem z 6 maja 2021 roku, zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Rada Ministrów zadecydowała o utrzymaniu części obostrzeń w zakresie prowadzenia działalności sportowej. (...) Zgodnie z nim od dnia 28 maja do 5 czerwca dopuszcza się działalność basenów, aquaparków i obiektów sportowych zamkniętych, przy czym basen, aquapark albo obiekt sportowy udostępnia się liczbie osób nie większej niż połowa obłożenia basenu, aquaparku albo obiektu... - informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice.

W związku z powyższym od czwartku, 3 czerwca do soboty, 5 czerwca na basenie letnim będzie mogło przebywać jednocześnie 700 osób. Przed skorzystaniem z obiektu należy zapoznać się z aktualnie obowiązującymi zasadami, które dostępne są tutaj. Cennik dostępny jest tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.