Wiadomości

  • 11 czerwca 2021
  • 12 czerwca 2021
  • wyświetleń: 10632

Ruszył tegoroczny sezon na "Żwirowni" w Kaniowie!

W sobotę, 12 czerwca ruszył tegoroczny sezon w Gminnym Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie, popularnie zwanym "Żwirownią" - informuje Urząd Gminy w Bestwinie. Zakończenie sezonu zaplanowane jest na niedzielę, 5 września.

Wakacje, kaniów, żwirownia, kąpielisko
Sezon na kąpielisku "Żwirownia" w Kaniowie ruszy 12 czerwca · fot. mp / czecho.pl


W sezonie kąpielowym obiekt będzie czynny w godzinach od 10.00 do 21.30. Wejście płatne w godzinach 10.00 - 17.00. Cennik, regulamin wejścia na obiekt oraz ograniczenia i zalecenia sanitarne (wg stanu na dzień 12 czerwca) dostępne są tutaj.

- Na "Żwirowni" może przebywać jednocześnie do 250 osób. Do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. W związku z powyższym ilość osób przebywających na obiekcie do odwołania będzie limitowana - decyduje kolejność wejścia na obiekt. Mając powyższe na uwadze, wracamy się z prośbą do wszystkich osób zaszczepionych o poinformowanie pracowników obsługi o wykonanym szczepieniu przy zakupie biletów. Umożliwi to wejście i korzystanie z obiektu większej ilości osób niż w/w limit 250 osób. Łączny, maksymalny limit wszystkich osób mogących przebywać jednocześnie na obiekcie wynosi do 1000 osób - informuje Urząd Gminy w Bestwinie.

- Równocześnie informujemy, że w dniach 12 i 13 czerwca na obiekcie odbywać się będzie XVI Międzynarodowy Turniej Kajak - Polo wraz z nim równolegle rozegrana zostanie 2 edycja Pucharu Polski i turniej dla dzieci Panda Cup. W zawodach wystąpi łącznie 40 drużyn krajowych i zagranicznych. Rozpoczęcie gier eliminacyjnych planowane jest w sobotę o godzinie 8:00 i trwać będzie do godzin wieczornych, a następnie kontynuowane od godz. 8.00 w niedzielę, mecze finałowe rozgrywane będą w godzinach południowych i wczesno popołudniowych, dekoracja około godziny 15.00. W związku z powyższym od 12 do 13 czerwca część obiektu, w tym część akwenu kąpielowego, zostanie wyłączona z użytkowania dla osób korzystających z obiektu i kąpiących się - dodaje bestwiński UG.

Na czas sezonu kąpielowego zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na drodze dojazdowej do obiektu polegająca na wprowadzenia ruchu jednokierunkowego na ul. Malinowej na kierunku od skrzyżowania z ul. Czechowicką do skrzyżowania z ul. Ludową.

mp / czecho.pl

źródło: UG Bestwina

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.