Wiadomości

  • 6 czerwca 2021
  • 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4430

Mieszkaniec Zabrzega wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan

Wojciech Wojtuszko, mieszkaniec Zabrzega, wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan "Plan na start", zorganizowany przez Asbiro, jedną z najlepszych szkół biznesu w Polsce.

Zabrzeżanin wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan
Zabrzeżanin wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan · fot. Materiały prasowe


Konkurs odbywał się w dwóch etapach. Pierwszym z nich był przegląd zgłoszeń, drugi polegał na prezentacjach na żywo przed jury. - Miałem 5 prezentacji, każda przed 3-4 doświadczonymi przedsiębiorcami z różnych branż. Punktacja była sumowana, a następnie dzielona przez ilość oceniających. Ostatecznie miałem najwyższą średnią na 27 innych osób, które przeszły do finałowego etapu - mówi Wojciech Wojtuszko.

- Największą wygraną jest wartościowa wiedza oraz zdobyte kontakty - i po to głównie się tam udałem. Oprócz tego wygrałem 4 tys. zł., zaproszenie na seminarium z osobą towarzyszącą (jedna wejściówka ~500zł) oraz dożywotni dostęp do wszystkich nagrań tejże uczelni (bezcenna wiedza) - dodaje mieszkaniec Zabrzega.

Zabrzeżanin wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan
Zabrzeżanin wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan · fot. Materiały prasowe


Prezentowanym projektem była "Koszulka Prostująca" - przeciwko garbieniu się. - By stworzyć pierwsze prototypy nauczyłem się szyć, gdy okazało się, że to może mieć sens, zajęli się tym profesjonaliści. Po prawie 2 latach testowania różnych krojów i materiałów, i uszyciu ponad 100 prototypów, weszła na rynek - w grudniu 2020, więc to nowość - podkreśla zabrzeżanin.

"Koszulka Prostująca" pomaga szczególnie ludziom, którzy spędzają całe dnie (np. w pracy, czy w domu) na siedząco lub przed ekranem. Dzięki swojemu działaniu jest polecana przez specjalistów - fizjoterapeutów. Działa inaczej niż większość korektorów postawy. Gdy się garbimy, to sprawia, że jest nam niewygodnie, że chcemy się wyprostować. Gdy już to zrobimy jest neutralna, nie trzyma sztywno, dzięki czemu rozwijamy własne mięśnie.

Zabrzeżanin wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan
Zabrzeżanin wygrał ogólnopolski konkurs na biznesplan · fot. Materiały prasowe


- To łatwy sposób, by zadbać o swoją sylwetkę i przestać się garbić. Dzięki temu możemy pozbyć się bólu pleców czy karku, poprawić sprawność naszego organizmu, czy zwiększyć pewność siebie. Oczywiście podstawową zaletą jest też to, że wyglądamy znacznie lepiej, atrakcyjniej. Dlatego warto zadbać o zdrowie i postawę, swoją lub bliskich, bo przekłada się to na wiele korzyści - podsumowuje Wojtuszko.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.