Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • 12 czerwca 2021
  • wyświetleń: 18685

[FOTO] Szymon Hołownia był gościem czechowickiej biblioteki

Wczoraj w nowej siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią, autorem 21 książek, a obecnie liderem Polski 2050.

Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią - 9.06.2021 · fot. Jarek Janek Barański / Facebook Szymona Hołowni


- Rozpocząłem dziś podróż po Śląsku Cieszyńskim, Podbeskidziu i Żywiecczyźnie. Bardzo się z tego cieszę. Zaczęliśmy pierwszym po bardzo długim czasie spotkaniem autorskim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Dla mnie osobiście to ogromna radość, bo dawno nie spotykałem się z ludźmi w takiej formie, a przecież przed kampanią prezydencką dobre osiem lat spędziłem na spotkaniach w bibliotekach - napisał Szymon Hołownia na swoim profilu na Facebooku.

- Zapytano mnie czy jeszcze "czuję pisanie". Czuję - i to od piętnastu, nawet dwudziestu lat. Poza książkami pisałem też felietony, które były dla mnie rodzajem kreatywnej dyscypliny. Jest w tym "stwórczość", która wciąż mnie kręci. I chodzi mi po głowie, żeby opowiedzieć w książce o drodze człowieka, który coś już przeszedł i widzi, co dzieje się wokół. A może wysyłać takie "felietony premium" do naszych działaczy? - dodał autor 21 książek.

- Dużo dziś rozmawialiśmy. O relacjach państwo - Kościół, o wegetarianizmie, o Dobrej Fabryce, o mojej decyzji o wejściu w politykę i o historiach, które odciskają piętno. Mówiliśmy dużo o sprawczości i o nadziei. Jakże cieszy mnie to, że znów możemy się spotkać i razem snuć wspólną opowieść. Dziękuję! - podsumował lider Polski 2050.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj