Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • 19 czerwca 2021
  • wyświetleń: 9451

Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie"

Za nami:

19 czerwca ruszy tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie". W ten dzień odbędzie się pierwszy z pięciu biegów - o puchar Dyrektora MOSiR. Patronat medialny nad cyklem objął portal czecho.pl.

bieg
Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie"


Bieg odbędzie się na stadionie w Zabrzegu przy ul. Stadionowej 30. Do udziału w wydarzeniu czechowicki MOSiR zaprasza dzieci oraz młodzież w kategoriach wiekowych: 2014 i mł - 2006. Zapisy na bieg ruszają w poniedziałek, 6 czerwca i potrwają do 17 czerwca do godziny 23.00.

Ze względu na aktualnie panującą sytuację epidemiologiczną zmianie uległy niektóre z dotychczasowych punktów regulaminu:
  • zapisy będą możliwe tylko i wyłącznie przez internetowy system zgłoszeń, dostępny tutaj,
  • nie będzie możliwości zgłoszenia w dniu zawodów,
  • odbiór pasków startowych pół godziny przed rozpoczęciem każdego biegu,
  • dekoracje (zawodnicy I-VI) rocznikami po każdym zakończonym biegu,
  • MOSiR rekomenduje ściągnięcie ze swojej strony internetowej zgody na udział w biegu oraz dostarczenie wypisanej w dniu zawodów w miejscu odbioru paska startowego.


Więcej szczegółów, w tym regulamin i kategorie wiekowe i informacje o RODO, można znaleźć tutaj.

"Biegiem po zdrowie-edycja 2021" to cykl biegów dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych organizowanych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Biegami wchodzącymi w skład cyklu są: Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR, Bieg Olimpijczyka, Bieg Śladami ks. Józefa Londzina, Memoriał biegowy Henryka Puzonia, Bieg Niepodległości. Każdy z biegów posiada swój indywidualny regulamin oraz przewidziane w nim nagrody. Uczestnicy uzyskują punkty za zajęte miejsca, na których w każdym biegu zostali sklasyfikowani wg tabeli: za I m-20 pkt, II - 19 pkt ..., za20 i niższe- 1 pkt. Na podstawie sumy punktów stworzona zostanie klasyfikacja generalna, osobno dla dziewcząt i chłopców w grupach wiekowych: rocznik 2014 i młodsi, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006. Klasyfikacja cyklu biegowego na bieżąco będzie prowadzona na stronie http://www.mosirczechowice-dziedzice.pl

Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie"
Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie" · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.