czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • 11 czerwca 2021
  • wyświetleń: 6158

Przedszkole organizuje kiermasz dla ciężko chorej Lilianki

Za nami:

Już w najbliższy piątek, 11 czerwca odbędzie się kolejny kiermasz dla Lilianki chorej na zespół TAR. Tym razem małej czechowiczance postanowiła pomóc społeczność Przedszkola Publicznego nr 8.

Reklama

Przedszkole organizuje kiermasz dla ciężko chorej Lilianki
Przedszkole organizuje kiermasz dla ciężko chorej Lilianki · fot. PP nr 8


Kiermasz odbędzie się od 7.00 do 12.00 pod budynkiem przedszkola przy ulicy Konopnickiej. Podczas wydarzenia będzie można kupić swojskie wyroby, ciasta, soki, swojskie jaja, przetwory, różnorakie zdrowe produkty, zabawki, pluszaki, książki, rękodzieło oraz wiele innych atrakcyjnych produktów.Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na kolejną operację Lilianki Macury, której historię przybliżaliśmy www.czecho.pl/wiadomosci/33456. To kolejny kiermasz dla małej czechowiczanki - niedawno odbyło się podobne wydarzenie w Ligocie, pod strażnicą tamtejszej strażnicy OSP. W sumie udało się wtedy zebrać ponad 30 tysięcy złotych, które zasiliło konto www.siepomaga.pl/lilkamacura.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.