czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 7 czerwca 2021
  • wyświetleń: 637

Euro coraz bliżej - na kogo warto typować u bukmacherów?

Materiał partnera:

Największa piłkarska impreza tego roku zbliża się do nas wielkimi krokami. Euro 2020 to dla jednych szansa na odbudowę, dla innych moment potwierdzenia własnych umiejętności. Czerwcowy turniej na pewno będzie obfitował w niespodzianki. Czy na koniec puchar padnie łupem tzw. czarnego konia? Jak bukmacherzy obstawiają szanse poszczególnych drużyn, oraz jakie typy bukmacherskie euro 2020 przewidują?

Euro coraz bliżej - na kogo warto typować u bukmacherów?


Format turniejuEuro 2020 zostanie rozegrane na kilku europejskich stadionach w czerwcu 2021 roku. Przesunięcie miało związek z pandemią COVID-19. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby 24 drużyny stanęły ze sobą w szranki. Na trybunach obowiązywał będzie reżim sanitarny. Format imprezy należy uwzględnić w typach długoterminowych. Po pierwszym etapie odpadnie zaledwie osiem drużyn. Sześć grup wyłoni po dwie najlepsze ekipy. Stawkę uzupełni kwartet reprezentacji z trzeciego miejsca. Dalsza, pucharowa faza, może być źródłem niespodzianek.

Faworyci do triumfuTypy na Euro 2020 muszą wziąć pod uwagę: obecną formę, potencjał, przeciwników oraz terminarz. Dla wielu drużyn to ostateczny egzamin dojrzałości. W ten sposób zapowiada się udział reprezentacji Belgii. Pokolenie piłkarskie Diabłów dorastało przez wszystkie lata, aby osiągnąć apogeum. Do faworytów imprezy należy Francja. Trójkolorowi to zespół kompletny, który sieje postrach na całym Starym Kontynencie. Po piętach depcze im wreszcie dojrzała Anglia. Synowie Albionu dotychczas zawodzili w najważniejszych meczach. Czy los tym razem będzie im sprzyjał?

Peleton pościgowyKursy na zwycięstwo w turnieju trzech wymienionych wyżej drużyn są bardzo wyrównane. Tuż za nimi znajdują się zawsze groźni Niemcy, Hiszpanie i Włosi. Co ciekawe bukmacherzy wysoką cenią Holendrów. Oranje w ostatnich meczach pokazują małą skuteczność i braki w obronie. Na wielkich imprezach to jednak zupełnie inna ekipa. W kontekście triumfu nie można lekceważyć Portugalii. Czy tytuł Mistrza Europy zwieńczy karierę Cristiano Ronaldo? Byłby na pewno piękną puentą.

Czarny koń imprezyNa każdej imprezie pojawia się nieoczekiwany zespół, który psuje szyki faworytom. Wystarczy wspomnieć o zwycięstwie w grupie Węgrów na Euro 2016. Madziarzy na Euro 2020 znajdują się pomiędzy trzema potężnymi siłami: Niemcami, Francuzami i Portugalczykami. Czy kolejne wyjście z grupy Węgrów zadziwi piłkarski świat? W gronie niespodzianek rozpatruje się reprezentację Chorwacji. Patrząc na skład to mieszanka doskonała, ale ciężko opanować temperament poszczególnych piłkarzy. Interesująco prezentuje się młodzież duńska oraz szwajcarskie wyrachowanie. Helweci co prawda nie dysponują takimi armatami jak na poprzedniej imprezie, ale to nadal zespół do bólu solidny. Takich boją się wszyscy.

Czy Euro 2020 będzie turniejem Polski?Polska reprezentacja jedzie na Euro 2020 z wielkimi nadziejami. Rozpalił je Robert Lewandowski, niewątpliwie najskuteczniejszy strzelec europejskich rozgrywek klubowych. Polska już w grupie zmierzy się z trzema trudnymi rywalami. Słowacja co prawda nie sprawiała wrażenia poukładanej reprezentacji, ale nadal posiada światowej klasy zawodników. Obroną południowych sąsiadów pokieruje piłkarz Interu Mediolan. W ataku znajdą się doświadczeni zawodnicy z europejskich boisk o podobnym potencjale do naszego. Szwecja od lat prezentuje siłowy, mocny futbol. Wspierają go kreatywne skrzydła w postaci Forsberga oraz Kulusevskiego. Mieszankę w ataku dopełnia młody i bramkostrzelny Isak. Najtrudniejsze starcie to mecz z Hiszpanią. Słabo wychodzi nam granie z technicznym, utrzymującym się przy piłce systemem. Ostatni pojedynek z Hiszpanami był lekcją futbolu. Lepiej, abyśmy wyciągnęli z niego wnioski.

PodsumowanieSzanse Polski na wyjście z grupy ocenia się dość dobrze. Problem z zawojowaniem imprezy powstanie na dalszym etapie turnieju. Tutaj bukmacherzy są zgodni i stawiają nas na równi z Turcją oraz Ukrainą. Niewątpliwymi outsiderami będą ekipy Finlandii oraz Macedonii Północnej. Kraje te cieszą się z samego zaszczytu występu na tak wielkiej imprezie. Euro 2020 będzie świętem narodowym, a każdy zdobyty punkt przedłuży wielką fetę. Kto na koniec czerwca będzie się bawił najdłużej? Euro rozpocznie się już niedługo i dostarczyć wszystkim niebywałych emocji!