Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 11951

Myślał, że rozmawia z dzieckiem. Składał mu propozycje seksualne

Obywatelskiego ujęcia 34-letniego mężczyzny podejrzanego o czyny pedofilskie dokonano wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach. Na nagraniu, umieszczonym w sieci, mieszkaniec powiatu bielskiego przyznaje się, że składał niemoralne propozycje osobie poniżej 15. roku życia.

Myślał, że rozmawia z dzieckiem. Składał mu propozycje seksualne
Myślał, że rozmawia z dzieckiem. Składał mu propozycje seksualne · fot. Strażnicy Dziecięcych Marzeń


34-latek został zatrzymany z artykułu 243 kodeksu karnego. Na nagraniu mężczyzna przyznał, że przez komunikator internetowy wysyłał osobie poniżej 15. roku życia swoje nagie zdjęcia oraz propozycje obcowania płciowego. Mieszkaniec powiatu bielskiego został przekazany policji około godziny 16.30.

Mężczyzna został ujęty przez "Strażników Dziecięcych Marzeń". Jak opisują siebie na swoim profilu na Facebooku członkowie grupy, jest to organizacja zwalczająca proceder pedofili, priorytetem i zarazem najważniejszy celem jest pomoc i ochrona dzieci jak również edukacja w szerokim tego słowa znaczeniu.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.