Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 5480

Przygoda dzieci z Przedszkola Przygoda w Chatce Chlebowej

Materiał partnera:

Był to długo wyczekiwany dzień wśród Tygrysków i Żyrafek z Przedszkola Przygoda w Goczałkowicach. 1 czerwca wybraliśmy się do Chlebowej Chaty w Górkach Małych.Podczas zorganizowanych warsztatów Gospodarze pokazali dzieciom drogę ziarenka zboża, które musi pokonać wiele etapów, aby w postaci bochenka znaleźć się na naszych stołach i kusić niepowtarzalnym zapachem.

Przygoda w Chatce Chlebowej - 06.2021 · fot. Przedszkole Przygoda


Dzieci nie tylko same wyrabiały ciasto i piekły podpłomyki, ale także zjadały je ze smakiem. Gospodarze pokazali, jak dawniej wyglądało życie na wsi, jak robiono masło, ser, jakimi narzędziami pracowano w gospodarstwie oraz opowiedzieli o życiu pszczół.

W naszych wspomnieniach na pewno pozostanie smak swojskiego masła, sera oraz pysznego chlebka. Dziękujemy Gospodarzom tego cudownego miejsca!

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 82h

tel. 572679005
tel. 604685557
kom. 572679005Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj