Wiadomości

  • 8 czerwca 2021
  • wyświetleń: 997

Kto wygra swoje grupy na Euro 2020?

Materiał partnera:

Aktualnie kibice futbolu odliczają już godziny do rozpoczęcia Euro 2020. Kiedy dokładnie startuje ta impreza? Jak wygląda podział na grupy? Kto ma największe szanse, by z pierwszej lokaty awansować do kolejnej fazy Mistrzostw Europy 2020? Gdzie możesz zaś grać spotkania w ramach tego turnieju?

Kto wygra swoje grupy na Euro 2020?


Kiedy zostanie rozegrany turniej?Wielka futbolowa impreza tuż, tuż. Wszystko rozpocznie się dokładnie za trzy dni. Wszak już 11 czerwca 2021 roku odbędzie się mecz otwarcia. Dla przypomnienia podajemy, że to spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Olimpijskim, w Rzymie. W tej konfrontacji zagrają zaś Włosi i Turcy. Do kiedy potrwa faza grupowa? Mecze na tym etapie Euro 2020 będą rozgrywane do 23 czerwca 2021 roku włącznie. Po ostatnich spotkaniach na placu boju pozostaną tylko najlepsze reprezentacje narodowe. Będzie ich dokładnie 16. Następnie przejdziemy do fazy pucharowej. Rozpocznie się ona 26 czerwca. Jeśli zaś chodzi o finalne rozstrzygnięcia, to będą one miały miejsce już w lipcu. Sam turniej potrwa dokładnie jeden miesiąc. Kibice piłki nożnej na brak emocji na pewno nie będą zatem narzekać. Kiedy dokładnie poznamy triumfatora Euro 2020? 11 lipca 2021 roku. Wszystko rozstrzygnie się zaś na Wembley, w Londynie.

Podział na grupyDo gry o Mistrzostwo Europy staną 24 reprezentacje narodowe wyłonione w kwalifikacjach. W tym gronie znajduje się także Polska. Biało-czerwoni zmierzą się w grupie E. Pierwszymi rywalami podopiecznych Paulo Sousy będą Słowacy. Potem nasi kadrowicze zagrają z Hiszpanami oraz Szwedami. Jak to wygląda w innych grupach? Pierwsi na placu boju zameldują się Włosi i Turcy. W grupie A są także Walijczycy i Szwajcarzy. W grupie B zagrają z kolei Belgowie, Rosjanie, Finowie i Duńczycy. Kto jeszcze jest w grze o najwyższe laury? Są to: Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Północna (grupa C), Anglia, Chorwacja, Czechy, Szkocja (grupa D), Francja, Niemcy, Węgry i Portugalia (grupa F).

Kto ma największe szanse na wygranie swojej grupy?Bukmacherzy na Euro 2020 przygotowali rozmaite zakłady. Możesz m.in. zagrać, kto okaże się najlepszy w danej grupie. Jakie są wskazania fachowców od tej dziedziny? Bukmacherzy na Euro 2020 wystawili bardzo atrakcyjne kursy. W związku z tym już na fazie grupowej można ogólnie zarobić sporo pieniędzy. W grupie A największe szanse na zwycięstwo mają kadrowicze Włoch. Wydaje się, że podopieczni Roberto Manciniego poradzą sobie ze swoimi rywalami. Naszym zdaniem, na pierwszych lokatach uplasują się też Belgowie (grupa B), Holendrzy (grupa C), Anglicy (grupa D), Hiszpanie (grupa E) oraz Francuzi (grupa F). Kto może pokusić się o niespodziankę? Wydaje się, że największe problemy z wygraniem grupy mogą mieć ewentualnie Holendrzy, którzy zmierzą się z nieobliczalnymi kadrami Austrii i Ukrainy. Dużo jakości muszą pokazać też Francuzi. Wszak mistrzowie Świata trafili do "grupy śmierci", w której będą rywalizować m.in. z Niemcami i Portugalczykami.

Gdzie typować spotkania Euro 2020?Chcesz obstawiać zakłady z okazji tego futbolowego święta? Bukmacherzy na Euro 2020 przygotowali nie tylko bogatą ofertę, ale także wiele promocji. Możesz zatem m.in. zgarnąć wyjątkowo atrakcyjne bonusy powitalne. Jakie firmy hazardowe finalnie warto wybierać? Na pewno dobrze byłoby zdecydować się na podmioty bukmacherskie mające dużo doświadczenia. Warto stawiać na firmy legalne, które są dodatkowo dobrze oceniane przez Klientów (takie informacje możesz zaś szybko sprawdzić). Pamiętaj, by zastanowić się także nad wyborem bonusu powitalnego. Musisz dokładnie przeczytać warunki promocji. Tak, by poznać nie tylko przywileje związane z tym tematem, lecz również obowiązki. Wszak każdy bonus musi być najpierw obrócony, by można było myśleć o swobodnej wypłacie środków... Do Twojej dyspozycji są nie tylko podmioty online. Nie da się jednak ukryć, że zdobywają one coraz większe uznanie wśród graczy. Warto zauważyć, że mecze Euro 2020 możesz obstawiać także w punktach stacjonarnych lub dzięki aplikacjom mobilnym.