Wiadomości

  • 9 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1944

Możesz zostać jednym z "Dostawców Pomocy". Nabór wolontariuszy

Kochasz pomagać i nie jest Ci obojętny los innych? Jeśli tak, to możesz zostać jednym z "Dostawców Pomocy". 6 czerwca ruszył nabór na wolontariuszy do nowopowstałego stowarzyszenia.

Dostawcy Pomocy rozdali 30 kanapek i 4 litry herbaty - 13.03.2021
Możesz zostać jednym z "Dostawców Pomocy". Nabór wolontariuszy · fot. Dostawcy Pomocy


"Dostawcy Pomocy" to grupa młodych osób, która w zeszłym roku postanowiła rozpocząć akcje pomocowe dla osób bezdomnych. Do tej pory przeprowadzili oni m.in. zbiórkę koców, świątecznych prezentów czy też żywności. W lutym "Dostawcy Pomocy" postanowili sformalizować swoje działania i założyć stowarzyszenie, o czym pisaliśmy tutaj.

Obecnie nowopowstałe stowarzyszenie poszukuje wolontariuszy, którzy chętnie włączą się w pomoc potrzebującym. Jak się zgłosić? - Istnieją dwie możliwości. Można wypełnić ankietę lub zgłosić się do nas poprzez wiadomość w aplikacji messenger. Wystarczy wysłać wiadomość o treści "Chcę pomagać" - wyjaśniają "Dostawcy Pomocy".

Pomimo nowych wyzwań młodzi czechowiczanie nie zwalniają tempa i nadal zajmują się swoimi statutowymi działaniami - przeprowadzili kolejne akcja w ramach "Projektu Śniadanko" oraz nawiązali nową współpracę z "Ratownikami Nadziei".

Loading...


mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.