Wiadomości

  • 16 czerwca 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4667

Urząd Miejski planuje zakup trzech rowerów elektrycznych

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach chce zakupić trzy rowery elektryczne. Z jednośladów z silnikiem wspomagającym będą korzystać pracownicy rozwożący urzędową korespondencję.

rower elektryczny


Przedmiotem zamówienia, na które gmina Czechowice-Dziedzice otrzymała dotację ze środków środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, jest zakup trzech rowerów elektrycznych i wózka schodowego.

Zgodnie ze specyfikacją zamówienia silnik roweru ma mieć nie mniej niż 250W. Rower powinien być wyposażony w ogranicznik prędkości do 25 km/h, a bateria pojemność nie mniejszą niż 600Wh.

Rowery elektryczne i wózek schodowy mają być wykorzystywane przez gońców - pracowników Urzędu Miejskiego, którzy rozwożą urzędową korespondencję adresowaną do mieszkańców, firm i instytucji na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

Pierwsze postępowanie przetargowe zostało unieważnione - najkorzystniejsza oferta (37,5 tys. zł) przewyższała kwotę, którą urząd zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (27,5 tys. zł).

Niebawem Urząd Miejski ma ogłosić kolejny przetarg.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.