Wiadomości

  • 16 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2528

MUVIKE - Sklep z rowerami elektrycznymi dla każdego!

Materiał partnera:

Zróżnicowane potrzeby poszczególnych entuzjastów rowerów sprawiają, że dobranie pojazdu elektrycznego idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb może być w pewnym stopniu problematyczne.

MUVIKE - Sklep z rowerami elektrycznymi dla każdego!


Zróżnicowane potrzeby poszczególnych entuzjastów rowerów sprawiają, że dobranie pojazdu elektrycznego idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb może być w pewnym stopniu problematyczne.

Z tego powodu marka MUVIKE zadbała o to, aby w ofercie sklepu znalazły się rowery ze wspomaganiem elektrycznym skierowane do odbiorców o różnych wymaganiach, które dzięki odpowiedniej charakterystyce, doskonale sprawdzą się w odmiennych sytuacjach i warunkach.

Rowery elektryczne miejskie



Rowery elektryczne przeznaczone do jazdy po mieście to pojazdy, które mogą pochwalić się bardzo dobrze zaprojektowaną ramą, umożliwiającą zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą. Dodatkowo obecność dużego, miękkiego siodełka oraz wydajny silnik elektryczny jeszcze bardziej polepszają komfort jazdy, która nie wymaga od rowerzysty nadmiernych nakładów energii.

Rower-Elektryczny-Muvike-CITY-2


Dzięki temu miejskie rowery ze wspomaganiem napędu doskonale sprawdzą się podczas dojazdów do pracy. Nie tylko pozwalają bezproblemowo omijać uciążliwe korki, ale również jazda tego typu pojazdem nie przyczynia się do wydzielania nadmiernych ilości potu, co w porównaniu z klasycznymi jednośladami stawia miejski rower elektryczny Muvike na zdecydowanie lepszej pozycji. Warto także wspomnieć o znajdującym się z tyłu pojazdu bagażniku, dzięki któremu możliwe będzie przewiezienie dodatkowej torby z zakupami lub innego rodzaju pakunku.

Rowery dla miłośników wycieczek



Dla entuzjastów dłuższych wypraw rowerowych zostały przygotowane pojazdy trekkingowe, które dzięki obecności silnika elektrycznego, otwierają całkowicie nowy wachlarz możliwości. Wspomaganie napędu pomaga poruszać się z dużo większą prędkością.

Dzięki temu możliwe jest pokonanie dłuższych odcinków w zdecydowanie krótszym czasie. Rowery trekkingowe MUVIKE charakteryzują się ergonomicznym kształtem, który umożliwia zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą. Dodatkowo dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu aparatury odpowiedzialnej za napęd, środek ciężkości pojazdu znajduje się nisko, co przekłada się na zdecydowanie lepszą sterowność. Rowery trekkingowe to świetna propozycja, którą z pewnością docenią ci wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać swój czas wolny.

Pojazdy do zadań specjalnych



Osoby, którym zależy na jak najlepszych możliwościach terenowych danego pojazdu, powinny zastanowić się nad zakupem elektrycznego roweru górskiego. Modele tego typu charakteryzują się obecnością wydajnych amortyzatorów o dużym skoku, mocną konstrukcją oraz dużą ilością przełożeń, które pozwalają w łatwy sposób dostosować dynamikę jazdy do aktualnego terenu.

Rower-Elektryczny-Muvike-Corrida


Dodatkowo wspomaganie napędu jest świetnym ułatwieniem, które okazuje się być niezwykle pomocne, szczególnie podczas pokonywania stromych, górskich podjazdów. Mimo swoich niewątpliwych atutów, niektóre warunki okazują się być zbyt wymagające nawet dla roweru górskiego.

W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem okazuje się być rower typu Fat Bike z dodatkowym wspomaganiem napędu. Pojazd tego typu dzięki swoim bardzo grubym oponom bez najmniejszego problemu poradzi sobie z jazdą w kopnym piachu, błocie czy śniegu. Z kolei obecność silnika elektrycznego znacząco zwiększy moc pojazdu, co może być bardzo przydatne w przypadku jazdy w ekstremalnych warunkach.

Rowery dla osób, które cenią mobilność



W niektórych sytuacjach duży rower miejski może okazać się mało praktycznym rozwiązaniem, którego transport bywa dodatkowo problematyczny. Z tego powodu została opracowana koncepcja roweru składanego, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom może zostać przewieziony nawet w bardzo małym bagażniku samochodowym. Dodatkowo obecność silnika elektrycznego rekompensuje niewielki rozmiar kół pojazdu i zdecydowanie poprawia jego mobilność oraz ogólny komfort jazdy.

Rowery elektryczne znajdujące się w ofercie firmy MUVIKE to pojazdy, które charakteryzują się odmiennym przeznaczeniem oraz możliwościami. Dzięki temu każdy entuzjasta rowerów może znaleźć model idealnie dopasowany do swoich potrzeb, co pozwoli mu w pełni wykorzystać udogodnienia, które oferują pojazdy wyposażone w elektryczne wspomaganie napędu.