czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 czerwca 2021
  • wyświetleń: 2030

Rotuz wicemistrzem bielskiej A-Klasy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Stało się! Rotuz zalicza najlepszy wynik w historii i zajmuje drugą lokatę Bielskiej Klasy A EFCE na koniec sezonu, mimo że ostatnia kolejka dopiero przed nami.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Zwycięstwo z Kozami na własnym obiekcie było raczej do przewidzenia. Mimo że wynik dosyć okazały 5:2, to nie zabrakło nerwowości i zwrotów akcji.

Rotuz zaczął wyśmienicie, piłka po rzucie rożnym spadła wprost na głowę Zielińskiego i już w 2. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po kolejnych kilku minutach było już 2:0, bo pewnie wykorzystał rzut karny Papkoj. Po chwili pięknym strzałem z dystansu wynik podwyższył Sosna i po 15. minutach gry było 3:0. Nagle tempo siadło, Rotuz chciał dowieźć ten korzystny wynik do przerwy używając jak najmniejszej ilości sił. Ta sztuka się jednak nie udała, gdyż drużyna z Kóz w 40. minucie zdobyła bramkę.

Druga połowa również zaczęła się dobrze, w okolicach 55 minuty gola bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Feruga. W 73. minucie po szybkiej kontrze bramkę zdobył zawodnik przyjezdnych. Od tego momentu w szeregi gospodarzy wdarło się wiele niedokładności i spora dawka nerwowości. Świetną okazję zmarnował Zieliński dobijając strzał Gaszczyka nad poprzeczką. Jednak ostatecznie to Rotuz zakończył ten mecz, dobrą wrzutkę wykończył Gaszczyk uderzając precyzyjnie głową.

W najbliższą sobotę derby w Ligocie!

UKS Rotuz Bronów vs LKS Orzeł Kozy 5:2 (3:1)
2′ Zieliński
7′ Papkoj - rzut karny
15′ Sosna
40′ Glos
55′ Feruga
71′ Wróbel
91′ Gaszczyk

Rotuz: Krysta, Sosna, Bieńko (73′ Zontek), Cyroń, Banet, Papkoj, Dzida, Wronka (54′ Gaszczyk), Feruga (88′ Tomalik), Mencnarowski (46′ Strzelczyk), Zieliński

Orzeł: Kozielski, Mańkowski, Ozimina, Matlak, Polakowski, Komędera, Glos, Cholewa, K. Polakowski, Janosz (63′ Wróbel), Pielesz

Rotuz Bronów / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj