Wiadomości

  • 21 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3980

[FOTO] Za nami zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W minioną sobotę, 19 czerwca odbyły się zawody "II BnO MDP", podczas których blisko 120 zawodników podzielonych na 6 drużyn uczyło się współpracy z innymi drużynami MDP.

Za nami zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych - 19.06.2021 · fot. MDP OSP Czechowice


W zawodach wzięły udział Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z OSP Dziedzice, OSP Stare Bielsko, OSP Lipowiec w Czechowicach-Dziedzicach, OSP Czechowice, OSP Brzezinka, OSP Wisła Wielka, OSP Międzyrzecze Górne oraz OSP Włosienica.

- Prawie 120 zawodników podzielonych na 6 ekip, w tych ciężkich warunkach pogodowych pokonało przy użyciu mapy trasę licząca 8 km (na trasie trzeba było odnaleźć 10 punktów). Dziękuję całej młodzieży za wytrwałość, współpracę między sobą. Dziękuję również wszystkim opiekunom, którzy wyszli na trasę oraz osobą, które czuwały na mecie przy grillu czy opiece nad wracającymi. Podziękowania dla Łowcy Burz Podbeskidzie za przeprowadzenie zajęć dla młodzieży - napisali na swoim profilu na Facebooku młodzi druhowie z OSP Dziedzice, którzy zorganizowali wydarzenie. Gośćmi wydarzenia byli europosłanka Mirosława Nykiel oraz poseł na Sejm RP Przemysław Koperski.

Loading...

mp / czecho.pl

źródło: OSP Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj