Wiadomości

  • 27 czerwca 2021
  • 28 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4118

Pokonał pieszo blisko 1100 km dla zwierząt z katowickiego schroniska

Zakończyła się piesza wyprawa Michała Janika z projektu "Na szczytach marzeń". Czechowiczanin pokonał 1096 kilometrów w ramach akcji "Łapy w górę", której celem jest pomoc zwierzętom ze schroniska w Katowicach.

Pokonał pieszo blisko 1100 km dla zwierząt z katowickiego schroniska
Pokonał pieszo blisko 1100 km dla zwierząt z katowickiego schroniska · fot. Michał Janik


W ramach akcji "Łapy w górę" czechowiczanin Michał Janik przemierzył Główny Szlak Sudecki oraz Główny Szlak Beskidzki, pokonując pieszo 1096 kilometrów. Do przełęczy Wołosate mieszkaniec naszego miasta dotarł w piątek, 25 czerwca.

Loading...


Wcześniej, bo 10 czerwca, czechowiczanin zakończył przejście Głównego Szlaku Sudeckiego. W ramach przygotowań Michał Janik przeszedł również Mały Szlak Beskidzki. Każdego dnia wirtualnie towarzyszyły mu zwierzęta z "Przystanku Schronisko" w Katowicach - na Facebooku przybliżał on historię czworonogów zachęcając do ich wsparcia lub adopcji.

Michał Janik rozpoczął 10 czerwca Główny Szlak Beskidzki
Michał Janik rozpoczął 10 czerwca Główny Szlak Beskidzki - 06.2021 · fot. Na szczytach marzeń / Facebook


Więcej o akcji pisaliśmy tutaj. Swoją cegiełkę do akcji może dorzucić każdy z nas poprzez wpłatę na zbiórkę, która dostępna jest na portalu zrzutka.pl. Zapraszamy do śledzenia Michała na Facebooku akcji Na szczytach marzeń.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.