Wiadomości

  • 7 września 2007
  • wyświetleń: 1596

Weź udział w dyskusji o Czechowicach

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do składania swoich propozycji zadań do realizacji oraz wszelkich wniosków i uwag, które mogą przyczynić się do opracowania dobrych dokumentów strategicznych gminy.

Istotne jest, aby zgłaszane zadanie wpisywało się w tzw. Katalog zadań własnych gminy. Samorząd gminny ma bowiem ograniczone możliwości działania w wielu dziedzinach, które nie mieszczą się w tym katalogu. Jeśli jednak realizacja innych jest szczególnie istotna – należy również wypełnić formularz, a UM postara się uwzględnić sugestie.

Poniżej zamieszczamy formularz zgłoszenia zadania (na jednym formularzu zgłoszenie jednego zadania). Po jego wypełnieniu, należy za pośrednictwem poczty lub osobiście dostarczyć go do UM do 10 września br. Zgłoszone propozycje zostaną przez urząd przeanalizowane i wzięte pod uwagę w trakcie prac nad planami rozwoju gminy.

http://www.um.czechowice-dziedzice.pl/download/karta_zadania.doc class=dodaj target=_blank>Pobierz formularz.

Wszelkich dodatkowych informacji w tym zakresie udziela: Błażej Budny – inspektor Wydziału Strategii i Rozwoju Miasta, pokój 408, tel. 032/2147168, email: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl .

new / czecho.pl

Źródło: UM Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.