czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2021
  • 5 lipca 2021
  • wyświetleń: 13116

[FOTO, WIDEO] Za nami III Piknik Rodzinny z Nową Inicjatywą

W niedziele, 4 lipca na czechowickim placu Jana Pawła II odbył się "III Piknik Rodzinny", zorganizowany przez Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa. Podczas wydarzenia na wszystkich mieszkańców miasta czekały trzy godziny zabawy.

Reklama

III Piknik Rodzinny z Nową Inicjatywą - 04.07.2021 · fot. Materiały organizatora


Piknik Rodzinny to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz działań oraz akcji społecznych i charytatywnych organizowanych przez nasze stowarzyszenie. Przed rokiem Piknik Rodzinny nie mógł się obyć ze względu na związane ze stanem epidemii obostrzenia.

Loading...


Wczoraj na mieszkańców czekały bezpłatne atrakcje, takie jak gry, zabawy, konkursy i pokazy, które przygotowały m.in.: szkoła tańca Mandla, UMKS Trójka, Miejska Biblioteka Publiczna, Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic, Świetlica Zatoka oraz strażacy z OSP "Czechowice" i OSP "Dziedzice".

Loading...


Atrakcje przygotowali również PKM Czechowice-Dziedzice, dzięki któremu można było zwiedzić zabytkowy autobus, a straż miejska znakowała rowery. Na najmłodszych czekały dmuchańce oraz balony. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz niespodzianek.

mp / czecho.pl

źródło: Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.