Wiadomości

  • 30 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4119

Koronawirus: w czwartek 104 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia

W ciągu ostatniej doby w całej Polsce odnotowano 104 nowe i potwierdzone zakażenia koronawirusem, zmarło 16 osób - to najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia opublikowane przez resort w środę o godzinie 10.30.

Raport Ministerstwa Zdrowia z 30 czerwca


Mamy 104 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego 16, łódzkiego 14, wielkopolskiego 14, świętokrzyskiego 8, lubelskiego 7, pomorskiego 6, dolnośląskiego 5, kujawsko-pomorskiego 5, podlaskiego 5, małopolskiego 4, podkarpackiego 4, opolskiego 3, śląskiego 3, warmińsko-mazurskiego 3, zachodniopomorskiego 2, lubuskiego 1. 4 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarły 3 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 13 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 2 879 912/ 75 021 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej http://www.gov.pl/raport-zakazen, prezentującej codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych.mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj