Wiadomości

  • 1 lipca 2021
  • wyświetleń: 910

Zakłady bukmacherskie na zwycięzcę EURO 2020. Kto będzie Mistrzem?

Materiał partnera:

EURO 2020 trwa w najlepsze. Zakłady bukmacherskie typują nowego Mistrza Europy. Kto wg bukmacherów ma największe szanse na końcowy triumf?

Źródło: pexels.com


Zakłady bukmacherskie na EURO 2020 - główny faworytEURO 2020 przez wielu komentatorów i obserwatorów sportowych uznawany jest za najlepszy turniej od lat. Nic dziwnego - dotychczasowe spotkania dostarczyły wielu wrażeń i emocji nie tylko koneserom, ale również "niedzielnym widzom". Grad bramek, dogrywki, a nawet karne w meczu z Mistrzami Świata - w Mistrzostwach Europy mamy na ten moment wszystko, czego potrzebujemy. Po odpadnięciu z turnieju Trójkolorowych, głównym faworytem wg zakładów bukmacherskich eWinner zostali Włosi. Kurs na końcowy triumf Italii wynosi 4.00. Nic dziwnego - po imponujących meczach w grupie oraz wbiciu dwóch bramek w dogrywce Austrii, wielu nie ma wątpliwości, że to drużyna Manciniego sięgnie po tytuł Mistrza Europy.

Kto jeszcze może wygrać EURO wg zakładów bukmacherskich?Kto oprócz Squadry Azzurry jest typowany do zdobycia Pucharu Europy? Kolejni faworyci i tutaj większych zaskoczeń nie ma:
  • Hiszpania - kurs 4.50
  • Anglia - kurs 5.00
  • Belgia - kurs 7.00
  • Niemcy - kurs 8.00


Pamiętajmy, że Anglicy lub Niemcy odpadną na poziomie 1/8 finału, więc z pewnością tutaj notowania na jedną z tych drużyn wzrosną. Zaskakuje nieco Hiszpania, ale po meczu z Chorwatami udowodnili, że są w stanie ostatecznie odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Belgowie nieco "przystopowali", ale być może pokażą prawdziwą siłę w meczu z Włochami.

Czarne Konie EURO 2020. Im zakłady bukmacherskie nie dają szansNie zapominajmy o drużynach, które zaskoczyły na tym turnieju. Czesi, Duńczycy i Szwajcarzy to ekipy, którym przed rozpoczęciem turnieju zakłady bukmacherskie nie dawały szans na dojście dalej niż 1/8. Tymczasem każda pokazała siłę. Duńczycy "roznieśli" Walijczyków, Czesi pokonali faworyzowaną Holandię, zaś Szwajcarzy przeciwstawili się samym Mistrzom Świata - Francuzom. Jakie kursy na ich końcowy triumf są w zakładach bukmacherskich eWinner? Dość wysokie:
  • Dania - kurs 11.00
  • Szwajcaria - kurs 25.00
  • Czechy - kurs 30.00


Po ostatnich meczach można jednak założyć, że żadna z tych ekip tanio skóry nie sprzeda i nie zdziwi chyba nikogo, jeśli któraś z nich znajdzie się w finałowej czwórce.

Polskie legalne zakłady bukmacherskieWięcej typów i zakładów bukmacherskich znajduje się na stronie polskiego legalnego bukmachera eWinner. Z okazji EURO 2020 przygotował specjalną ofertę skierowaną dla fanów piłki nożnej. W środku również statystyki, tabele i bieżące wydarzenia związane z Mistrzostwami Europy.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017.