Wiadomości

  • 2 lipca 2021
  • wyświetleń: 5077

Uwaga! Budimex zamknął przejazd kolejowy na ul. Barlickiego

W związku z inwestycją kolejową prowadzoną przez Budimex, w czwartek 1 lipca zamknięty został ostatni odcinek ulicy Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach. Objazd do ulicy Kraszewskiego poprowadzony został ulicami Prusa i Łukasiewicza.

Uwaga! Budimex zamknął przejazd kolejowy na ul. Barlickiego
Uwaga! Budimex zamknął przejazd kolejowy na ul. Barlickiego · fot. Google Street View


- Z informacji przekazanej przez Budimex wynika, że prace związane z przebudową kanalizacji i odtworzeniem drogi potrwają do września bieżącego roku. W tym czasie niemożliwy będzie wjazd w ulicę Kraszewskiego z ulicy Barlickiego - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj