Wiadomości

  • 10 września 2007
  • wyświetleń: 4745

Stachursky już nie zatańczy

Takiego zakończenia pierwszego odcinka 6. edycji "Tańca z gwiazdami" nikt się nie spodziewał. Chociaż widzowie jego krótki występ - kilka kroków walca angielskiego - ocenili najwyżej, z dalszego udziału w show zrezygnował Jacek Stachursky.

Stachursky już nie zatańczy
Stachursky zrezygnował z udziału w ''Tańcu z gwiazdami''.


Na parkiecie, ze świadomością, iż za chwilę mogą pożegnać się z show, pozostały dwie pary: Adam Fidusiewicz i Alesya Surova oraz Tomasz Kammel i Amy Bennett. Napięcie przerwał jednak niespodziewanie Jacek Stachursky.

- Nie będę czekał na ogłoszenie wyniku - wszedł w słowo Katarzynie Skrzyneckiej i Piotrowi Gąsowskiemu wokalista. - Ja rezygnuję. Mam nadzieję, że zrozumiecie - stwierdził i podkreślił, iż zdecydował się na udział w show ze względu na chęć nauki tańca. Kontuzja i choroba jednak mu na to nie pozwalają. Stąd decyzja o odejściu z programu i przerwaniu odczytywania wyników głosowania widzów.

O tym, że z muzykiem dzieje się coś niedobrego, widzowie mogli przekonać się już w momencie, gdy pierwszy raz wkroczył na parkiet - razem z innymi parami. Gorzej było przy występie indywidualnym. Z trudem się poruszał, ale wyszedł przed publiczność. Wykonał kilka kroków walca angielskiego, ale ból uniemożliwił mu dalszy taniec. Jury jego postawę i krótki występ oceniło na 29 punktów.

Prawdziwy dramat rozegrał się poza kulisami. Gwiazdor rozmawiał z lekarzem. Okazało się, iż intensywne treningi ujawniły schorzenie, o którego istnieniu Stachursky nie miał pojęcia. - Przez moment tańcząc bałem się nawet, że stracę przytomność - mówi wokalista "Faktowi". - Ból stopy jest potworny. Lekarz, który natychmiast zajął się mną, zapowiedział, że nie wyleczą mnie okłady ani masaże, może nawet będzie potrzebna operacja. Z drugiej strony Bogu powinienem dziękować, że intensywne treningi do "Tańca z gwiazdami" ujawniły to schorzenie, inaczej rozwijałoby się ono po cichu i podstępnie i nie wiadomo, czy to dla mnie mogłoby się skończyć - dodaje.

onet.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.