Wiadomości

  • 11 lipca 2021
  • 13 lipca 2021
  • wyświetleń: 1640

Możesz wystawić ocenę szpitalom prowadzonym przez powiat bielski

Ankiety są anonimowe, a ich wypełnienie zajmie 5 minut. Powiat Bielski prosi o wystawienie oceny swoim jednostkom medycznym: Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej, Bielskiemu Centrum Psychiatrii - Olszówka oraz Bielskiemu Pogotowiu Ratunkowemu. To prośba do mieszkańców, którzy mieli kontakt z tymi placówkami. Pytamy o warunki pobytu, personel medyczny, działanie izby przyjęć, a w pogotowiu- pracę zespołu karetki.

Będzie specjalna uchwała Rady Miejskiej ws. Szpitala Pediatrycznego
Możesz wystawić ocenę bielskim szpitalom w specjalnej ankiecie · fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej


Ankiety, dotyczące konkretnej placówki znajdują się na stronie internetowej bielskiego starostwa w zakładce: obsługa mieszkańców/ankiety/zdrowie. Oprócz pytań zamkniętych jest także pytanie otwarte, gdzie można wyrazić swoją opinię np. o działalności placówki w okresie pandemii.

- Epidemia to chyba, jak dotychczas, najtrudniejsza próba dla systemu ochrony zdrowia. Wymusiła na placówkach wprowadzenie wielu zmian w organizacji usług. Opinia mieszkańców jest więc dla nas istotna podczas oceny, czy placówki sprostały i w jakim zakresie oraz co należy poprawić gdyby ten trudny czas powrócił - mówi Lucyna Majewska, naczelnik Wydziału Zdrowia w bielskim starostwie.

Swoje zdanie można wyrazić także w tradycyjnej formie- można wypełnić ankietę papierową, dostępną w poszczególnych placówkach. Uwagi, zarówno te negatywne jak i pozytywne przekazane zostaną dyrektorom szpitali i pogotowia.

mp / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.