Wiadomości

  • 18 lipca 2021
  • wyświetleń: 1271

POIK pomoże osobom zmagającym się ze skutkami pandemii

Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej zaprasza do kontaktu rodziców dzieci i młodzieży zmagających się z emocjonalnymi skutkami pandemii COVID-19.

POIK pomoże osobom zmagającym się ze skutkami pandemii
POIK pomoże osobom zmagającym się ze skutkami pandemii · fot. UM Bielsko-Biała


W POIK-u wsparcia udzielają psycholodzy i pedagodzy w kwestiach dotyczących m.in. trudności adaptacyjnych związanych z izolacją rówieśniczą, trudności w funkcjonowaniu w życiu codziennym, problemów dorastania, obniżonego nastroju, itp.

Pierwsza konsultacja odbywa się z rodzicami lub jednym z nich, bez obecności dziecka. Celem takiego spotkania jest rozeznanie problemu oraz sytuacji życiowej i rodzinnej dziecka.

W celu umówienia spotkania Podbeskidzki Ośrodek Interwencji Kryzysowej, działający przy ul. Pięknej 2, prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 338146221. Ośrodek pracuje całodobowo, 7 dni w tygodniu. Czeka na wszystkie osoby przeżywające trudne sytuacje, związane z. przemocą w rodzinie, problemami wychowawczymi, rodzinnymi i małżeńskimi, utratą bliskiej osoby, uzależnieniami. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

mp / czecho.pl

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.