Wiadomości

  • 17 lipca 2021
  • 1 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 25826

Sieć McDonald's otworzyła swój lokal przy ul. Mazańcowickiej

We wtorek, 27 lipca o godzinie 13.00 McDonald's otworzył swój nowy lokal przy ulicy Mazańcowickiej w Czechowicach-Dziedzicach. Sieć powróciła do naszego miasta po kilku latach przerwy.Prace przy budowie nowej restauracji McDonald's przy ul. Mazańcowickiej ruszyły na początku marca tego roku, o czym pisaliśmy tutaj. W ostatnich dniach trwały ostatnie prace przed otwarciem a w poniedziałkowy wieczór podano, że bar szybkiej obsługi przy ulicy Mazańcowickiej zostanie otwarty we wtorek, 27 lipca o godzinie 13.00.

Loading...


McDonald's po kilku latach powraca do naszego miasta - przez kilkanaście lat restauracja tej sieci istniała przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 oraz ulicy Węglowej, gdzie obecnie mieści się stacja benzynowa Amic oraz Subway. Cieszyła się ona dużą popularnością wśród mieszkańców północnej części Czechowic-Dziedzic oraz osób, które przejeżdżały przez nasze miasto popularną "dwupasmówką". Restauracja została zlikwidowana w 2015 roku, o czym pisaliśmy tutaj.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.