Wiadomości

  • 20 lipca 2021
  • wyświetleń: 1158

Rodzaje i zastosowanie tablic magnetycznych

Materiał partnera:

Tablice magnetyczne to narzędzia, które są niezwykle przydatne do prowadzenia szkoleń, wykładów oraz lekcji. Zróżnicowane zastosowanie pozwala również wykorzystać je w naszym domu. W zależności od miejsca, gdzie chcemy zamontować tablicę tego rodzaju, możemy dopasować jej cechy do naszych potrzeb. W salach wykładowych będą to duże i przestrzenne tablice, natomiast do domu wybierzemy mniejsze. Sprawdź, jakie są rodzaje tablic magnetycznych i wybierz odpowiednią dla siebie!

Whitpress


Magnetyczne tablice kredowe do pisaniaJedną z najbardziej klasycznych propozycji tablic magnetycznych są tablice kredowe w kolorze butelkowej zieleni, które kojarzą nam się nieodłącznie ze szkołą. Mimo ich wieku, wciąż cieszą się one niesłabnącą popularnością i są wykorzystywane do nauki ludzi na całym świecie. Pisanie kredą jest ekonomiczne i przyjemne, co pozwala zrównoważyć jej problematyczną higienę.

Magnetyczne tablice suchościeralne na markeryBardziej nowoczesnym rozwiązaniem, które możemy znaleźć w coraz większej ilości miejsc, są tablice magnetyczne suchościeralne o białej powierzchni, na której piszemy markerami suchościeralnymi. Ich głównym zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich wad tablic kredowych przy jednoczesnym zachowaniu prostoty i wygody używania. Z pewnością są bardziej higieniczną alternatywą, gdyż markery nie brudzą się i nie pylą.

Nowoczesne tablice szklaneJeżeli chcemy, aby tablica była jednocześnie ozdobą naszego biura lub pomieszczenia, koniecznie rozważmy zakup nowoczesnej tablicy szklanej, która swoim designem idealnie dopasuje się do większości nowoczesnych pomieszczeń. Możemy wybrać różne kolory szkła, które pozwolą na dopasowanie tablicy do indywidualnych potrzeb jej użytkowników.


Tablice do pisania niemagnetyczneIstnieją również modele przystosowane do użytku w domu w formie potykaczy lub niewielkich tablic niemagnetycznych, które idealnie sprawdzają się jako element wyposażenia kuchni lub forma rozrywki dla najmłodszych. Ich największą zaleta jest niewielka cena samej tablicy i akcesoriów, a także możliwość nieograniczonego wykorzystania ich do naszych potrzeb.


Gdzie kupić tablice magnetyczne?W sieci możemy znaleźć mnóstwo wyspecjalizowanych sklepów, które posiadają w ofercie szeroką gamę tablic magnetycznych różnego rodzaju. Jednym z nich jest sklep Tablice-Magnetyczne.pl, który posiada w swojej ofercie pełen przekrój tablic nadających się do różnych rodzajów biur i pomieszczeń.