Wiadomości

  • 22 lipca 2021
  • 23 lipca 2021
  • wyświetleń: 2370

UMKS "Trójka" z dofinansowaniem z budżetu województwa śląskiego

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy "Trójka" Czechowice-Dziedzice otrzymał 10 tysięcy złotych dofinansowania z budżetu województwa w ramach Śląskiego Programu KLUB 2021.

umks trójka
UMKS "Trójka" z dofinansowaniem z budżetu województwa śląskiego · fot. UMKS "Trójka" Czechowice-Dziedzice


UMKS "Trójka" otrzymał 10 tysięcy złotych na zadanie pod tytułem "Szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej". Uroczyste wręczenie dotacji odbędzie się dzisiaj na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W sumie z budżetu województwa sfinansowanych będzie 87 ofert w programie Klub i 23 oferty w konkursie grantowym.

Dotacje przyznano na zasadzie otwartego konkursu ofert. Podmiotami uprawnionymi do złożenia aplikacji były kluby sportowe, których podstawowym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej na obszarze województwa śląskiego. Otwarty konkurs ofert dotyczył zadań realizowanych od 1 lipca do 17 grudnia 2021 roku. Celem konkursu jest wsparcie klubów sportowych z terenu województwa śląskiego. Dofinansowanie będzie można przeznaczyć m.in. na zakup sprzętu sportowego, opłatę trenerów oraz organizację obozów sportowych.

mp / czecho.pl

źródło: Urząd Marszałkowski

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.