• 1 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2681

3. miejsce zawodnika MKS na Mistrzostwach Polski U18

Od 28 do 30 lipca we Włocławku rozegrano Mistrzostwa Polski U18 w lekkoatletyce. W zawodach startowali m.in. zawodnicy klubu MKS Czechowice-Dziedzice.

3. miejsce zawodnika MKS na Mistrzostwach Polski U18 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice

Najlepszy wynik spośród zawodników czechowickiego klubu uzyskał Szymon Mikołajczak, który zdobył brązowy medal w biegu na 400 m. Z dobrej strony zaprezentowała się również Nicola Osowiec, która zajęła 8. miejsce w biegu na 1500 m z przeszkodami z nowym rekordem życiowym 5:12.18.

Drużyna MKS Czechowice-Dziedzice na Mistrzostwach Polski U18 wystąpiła w składzie Szymon Mikołajczak (bieg na 400m), Nicola Osowiec (bieg na 1500m z przeszkodami), Nicole Stasik, Malwina Lazar (trójskok) oraz Martyna Szpara (chód - 5000 m).

źródło: MKS Czechowice-Dziedzice