czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3573

Kierowca PKM próbował obudzić pasażera. Został zaatakowany

Kierowca czechowickiego PKM próbował obudzić pasażera, jednak podróżujący autobusem zareagował agresywnie i naruszył nietykalność pracownika przedsięiortwa. Do takiego zdarzenia doszło we wtorek, 27 lipca przed godziną 8.00. Sprawca uciekł, jednak został wytypowany.

Reklama

straż miejska, radiowóz,
Kierowca PKM próbował obudzić pasażera. Został zaatakowany · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Do zdarzenia doszło na pętli autobusowej w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Górniczej. Na miejsce został skierowany patrol czechowickiej straży miejskiej. Poszkodowany na miejscu oświadczył funkcjonariuszom, że próbował obudzić śpiącego pasażera lecz ten zareagował agresywnie i uderzył go w twarz i kopnął w klatkę piersiową.

- Strażnicy wraz z poszkodowanym spatrolowali teren za sprawcą, lecz nie udało się go zlokalizować. Po uzyskaniu rysopisu atakującego mężczyzny i rozmowy z poszkodowanym, strażnicy wytypowali potencjalnego sprawcę. Jak się okazało, stróże prawa prawidłowo skojarzyli mężczyznę, gdyż poszkodowany rozpoznał go na okazanym zdjęciu. Kierowca został stosownie pouczony o przysługujących mu prawach i toku dalszego postępowania - informuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.