czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1788

5450 zł dla potrzebujących zwierząt dzięki akcji "Łapy w górę"

5450 złotych - taka kwotę udało się zebrać w zbiórce prowadzonej w ramach akcji "Łapy w górę", której inicjatorem był czechowiczanin, Michał Janik z projektu "Na szczytach marzeń". Czek na te kwotę mieszkaniec Czechowic-Dziedzic przekazał Miejskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

Reklama

Dzięki akcji "Łapy w górę" udało się zebrać 5450 zł
5450 zł dla potrzebujących zwierząt dzięki akcji "Łapy w górę" · fot. Michał Janik


- 5450 złotych - tyle udało się zebrać dzięki Waszej pomocy oraz wsparciu naszych wspaniałych partnerów. Po raz kolejny dziękuję - w imieniu swoim i zwierzaków - za Wasze wsparcie i zaangażowanie w akcję "Łapy górę". Z wielkim żalem kończę tą wspaniałą przygodę - napisał Michał Janik w mediach społecznościowych.

Loading...


Przypomnijmy, w ramach akcji "Łapy w górę" czechowiczanin pokonał 1096 kilometrów przemierzając Główny Szlak Sudecki oraz Główny Szlak Beskidzki. Do przełęczy Wołosate mieszkaniec naszego miasta dotarł w piątek, 25 czerwca.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.