Wiadomości

  • 5 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2135

Pomogli kompletnie pijanemu mężczyźnie. Odpowiedział im agresją

W sobotę, 31 lipca około godziny 11.45 przy ulicy Legionów czechowiccy strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec kompletnie pijanego mężczyzny, który leżał na trawniku. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Wisły. Podczas transportu do bielskiej izby wytrzeźwień wiślanin był agresywny wobec funkcjonariuszy SM.

alkohol
Pomogli kompletnie pijanemu mężczyźnie. Odpowiedział im agresją · fot. Pixabay


Gdy 40-letni mieszkaniec Wisły został obudzony okazało się, że ma problemy z poruszaniem się o własnych siłach. - Twierdził, że nic się nie stało i nie potrzebuje pomocy. Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Z uwagi na stan, w którym się znajdował, i wynikające z tego zagrożenie dla jego zdrowia i życia oraz brak możliwości przekazania pod opiekę rodzinie został opiekuńczo przewieziony do bielskiego Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym, celem wytrzeźwienia - informuje straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

Jak dodaje czechowicka SM, podczas transportu mężczyzna zaczął być agresywny wobec funkcjonariuszy, jednak został szybko obezwładniony i umieszczony w izbie wytrzeźwień. Tam też spędził resztę dnia.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.