Wiadomości

  • 9 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1038

Płytki heksagonalne. Nowoczesne dekoracje w Twoim domu!

Materiał partnera:

Czasami warto zrezygnować ze standardowych rozwiązań, aby wprowadzić nutkę innowacyjności do swojego domu. Płytki heksagonalne sprawdzą się więc wyśmienicie. Wszak sześciokąt potrafi zachwycić geometryczną perfekcyjnością, czerpiąc przy tym inspirację wprost z samej natury. Łatwo przecież zauważyć, że jego kształt przypomina słodki plaster miodu. A trzeba dodać, że heksagony mają jeszcze jedną zaletę - są po prostu szalenie modne. Dlatego musisz wiedzieć, jak stworzyć idealną aranżację!

Whitpress


Szklane heksagony świetnie sprawdzą się w łazienceNajlepsze miejsce na płytki? Bez wątpienia jest to łazienka. Dekoracje cechują się dużą odpornością na wilgoć i wodę. Należy też zaznaczyć, że spore wahania temperatur nie robią na nich wielkiego wrażenia. Podobnie jak środki czystości, którymi będziesz sprzątał całe pomieszczenie. Produkt doskonały!

Szklane heksagony charakteryzują się ciekawym kształtem. To zaś pomaga w stworzeniu interesującej aranżacji. Do klasycznych łazienek najlepiej zastosować płytki o neutralnych barwach. Czarny kolor nada pokojowi potrzebnej elegancji. Klimat glamour uzyskasz zaś przy użyciu złotych elementów.


Płytki heksagonalne wzbogacą wystrój kuchniKuchnia pełni niezwykle ważną rolę, służąc jako miejsce do gotowania potraw. Pomieszczenie jest też często odwiedzane przez gości, którzy zajadają się wcześniej przygotowanymi smakołykami. Dlatego warto postawić na funkcjonalną, a także odkrywczą aranżację.

Płytki heksagonalne mogą zostać użyte jako wykończenie ściany nad blatem. Sześciokąty będą świetnie komponowały się z całym asortymentem kuchennym, nadając przestrzeni dodatkowego uroku. Trzeba też zaznaczyć, że szklana dekoracja jest bardzo odporna na wysokie temperatury. Jakie heksagony powinieneś wykorzystać? Srebrna mozaika zachwyci wszystkich domowników.

Sypialnia oraz salon - idealne miejsce dla szklanych heksagonówPłytki w sypialni? Choć pomysł wydaje się nietypowy, to jednak świetnie sprawdza się w praktyce. Szklane heksagony mogą przecież posłużyć za stylowy dodatek, znajdujący się tuż nad łóżkiem. Kilka sześciokątów o złoto - czarnym kolorze perfekcyjnie wpasuje się w wystrój otoczenia.

Również salon wiele zyska, gdy umieścisz w nim płytki heksagonalne. Dekoracje z pewnością wzbogacą tło pomieszczenia, zajmując część jednej ze ścian. Bo faktem jest, że płytki rewelacyjnie wyglądają w obecności kanapy. Gdzie jednak kupić opisywane tutaj produkty? Warto odwiedzić sklep Szklane Mozaiki - gwarantuje on szeroki wybór produktów, charakteryzujących się cudownym wykonaniem i trwałą konstrukcją.