Wiadomości

  • 10 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1638

Kolejkomaty dla szybkiej obsługi

Materiał partnera:

Kto z nas lubi kolejki w poczekalniach i na korytarzach? Chyba nikt! Na szczęście technologia idzie do przodu, a na horyzoncie pojawiają się zupełnie nowe, skuteczne rozwiązania. Takim rozwiązaniem są innowacyjne kolejkomaty. Jak działają te rewolucyjne urządzenia? Czy warto z nich korzystać?

Jak działa system kolejkowy i na czym polega?System kolejkowy, tzw. kolejkobot, jest rewelacyjnym narzędziem w znacznym stopniu wspomagającym obsługę klientów. W jego działaniu chodzi głównie o zmniejszenie lub nawet zlikwidowanie kolejek, jakie spotykamy zwykle w poczekalniach. Dzięki kolejkobotom, czas oczekiwania do punktów obsługi skraca się, klient może więc zaoszczędzić sporo czasu. Kolejkomaty są autorskim projektem, jedynym w swoim rodzaju i niezwykle innowacyjnym. Roczna licencja za stanowisko w granicach 100 zł to niewielki koszt w zamian za usprawnienie obsługi klientów w takich miejscach, jak urząd skarbowy, urzędy, przychodnie czy sklepy, wydziały komunikacji i apteki. Dzięki temu, kolejki do poszczególnych stanowisk są o wiele mniejsze, a oszczędność czasu ogromna.

zestaw kolejkowy - kolejkomat


Systemy kolejkowe- czy mają sens?Wiesz już, jak działa kolejkomat. Czy w ogóle warto z niego skorzystać? Zdecydowanie tak! Kolejkomat podniesie prestiż każdej jednostki, w jakiej się pojawi. Skorzystanie z takich systemów pozwala na zaoszczędzenie czasu i nerwów wśród klientów. Brak kolejek sprawia, że w poczekalniach nie tworzą się zatory, ruch idzie płynnie i szybki, a w poczekalni panuje porządek. Dzięki intuicyjnemu systemowi, możliwe jest pełne dopasowanie do profilu prowadzonej działalności. Obsługa kolejkomatu nie wymaga czasochłonnych szkoleń pracowników, bo jest łatwa i intuicyjna. Kolejkomaty udostępniają także liczne opcje reklamowe, które mogą znacząco powiększyć uzyskiwane zyski. Istotą działania rewelacyjnych systemów kolejkowych jest nie tyle wymierny zysk, co usprawnienie pracy pracowników i obsługi klientów. W pierwszej kolejności na myśli mamy dobro klienta i pracownika. To zdecydowanie jedno z najlepszych i najbardziej pomysłowych urządzeń ostatnich lat.

Systemy biletowe w aplikacji mobilnejOprócz systemów kolejkowych, sporą popularnością cieszą się systemy biletowe, teraz dostępne również w aplikacji mobilnej. Oznacza to, że możliwe jest drukowanie biletów bezpośrednio z aplikacji mobilnej, co jest o wiele prostsze i wygodniejsze. Szerokie zastosowanie systemów sprawia, że urządzenia te mogą być stosowane w różnych miejscach użyteczności publicznej, usprawniając obsługę klientów.

Sprzęt dla kolejkomatuFirma WidNet produkuje sprzęt dla kolejkomatu dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Oferujemy rozwiązania, które sprawdzą się w każdej placówce, w pełni wykorzystując swój potencjał. Działanie kolejkomatu jest dopasowane do klientów i profilu działalności danej placówki. Przekonaj się, że życie może być prostsze! W razie wątpliwości, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w podjęciu decyzji o zakupie kolejkomatu do placówki.