Wiadomości

  • 11 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1940

Agresywny mieszkaniec Płocka nie chciał opuścić autobusu. Był pijany

W niedzielę, 8 sierpnia o godzinie 8.30 dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie od kierowcy autobusu linii nr 1 dotyczące nietrzeźwego agresywnego pasażera, który nie chce opuścić pojazdu. Zgłaszający był zmuszony zatrzymać autobus tuż przed komendą straży miejskiej.

Agresywny mieszkaniec Płocka nie chciał opuścić autobusu. Był pijany
Agresywny mieszkaniec Płocka nie chciał opuścić autobusu. Był pijany · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Jak informuje czechowicka straż miejska, natychmiast podjęto interwencję, w stosunku do coraz bardziej agresywnego mężczyzny, którym okazał się 38-letni mieszkańca Płocka. Konieczne było zastosowanie środków przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek oraz siły fizycznej. Z uwagi na stan, w którym znajdował się mężczyzna, i wynikające z tego zagrożenie dla jego zdrowia i życia oraz brak możliwości przekazania pod opiekę rodzinie został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia. Mężczyzna również poniósł konsekwencje wynikające z art. 51&2 kodeksu wykroczeń.

Dzień wcześniej o godzinie 23.30 strażnicy miejscy podejmowali interwencję na ulicy Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach przy placu autobusowym w stosunku do nietrzeźwego mężczyzny śpiącego w wiacie autobusowej. Mężczyzna po obudzeniu miał problemy z poruszaniem się o własnych siłach. Był to 33-letni mieszkaniec gminny Bestwina. Również został przewieziony do OPPA w Bielsku- Białej.

mp / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.