Wiadomości

  • 14 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3556

[FOTO] MRKS z wyjątkowymi strojami z okazji 100-lecia klubu

W czwartek 12 sierpnia, w gabinecie burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta miało miejsce uroczyste przekazanie nowych strojów sportowych, ufundowanych przez gminę dla zawodników MRKS Czechowice-Dziedzice, z okazji przypadającej w tym roku 100. rocznicy powstania klubu.

MRKS z wyjątkowymi strojami z okazji 100-lecia klubu - 12.08.2021 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


W spotkaniu udział brali: Krzysztof Adamiec - prezes MRKS i przedstawiciele drużyny: Łukasz Szędzielarz - kapitan drużyny oraz Błażej Adamiec. Z okazji pięknego jubileuszu burmistrz Marian Błachut złożył serdeczne gratulacje władzom MRKS, trenerom, wszystkim zawodnikom, kibicom oraz sympatykom drużyny. Zawodnikom życzył sukcesów na boisku oraz czerpania radości z gry w piłkę nożną.

Już w najbliższym meczu, który drużyna MRKS rozegra w sobotę 14 sierpnia z Czarnymi Góral-Żywiec na wyjeździe, reprezentujący naszą gminę zawodnicy wybiegną na murawę w nowych strojach, nawiązujących stylem i czarno-czerwonymi barwami, do historycznych, przedwojennych strojów klubowych.

Krój oraz wzór strojów, których zdjęcia, w tym żółtą koszulkę bramkarza prezentujemy poniżej, zostały ustalone z klubem.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.