Wiadomości

  • 18 sierpnia 2021
  • 21 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 5152

Charytatywny turniej i festyn dla obiecującego piłkarza z Kaniowa

Za nami:

Zarząd LKS Przełom Kaniów wraz z ludźmi dobrej woli serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w organizowanej akcji wsparcia dla Szymona Janeczko.

lks przełom kaniów
Charytatywny festyn dla obiecującego piłkarza LKS Przełom Kaniów · fot. LKS Przełom Kaniów


21 sierpnia będzie miał miejsce turniej juniorów na stadionie LKS Kaniów (godz. 11.00) oraz piknik charytatywny na terenach rekreacyjnych w Kaniowie (od godz. 14.00) zakończony zabawą do białego rana. Zebrane pieniądze z tego dnia zostaną przekazane na operację oraz rehabilitację Szymona.

Szymon ma 16 lat i należy do wiodących zawodników kaniowskiej drużyny juniorów. Podczas jednego z treningów doznał poważnej kontuzji. Przeprowadzony rezonans magnetyczny potwierdził najgorszy scenariusz - całkowicie zerwane więzadło przednie krzyżowe - ACL. W jego lokalizacji towarzyszące znaczne luźne pasma tkankowe. Łąkotka przyśrodkowa z pionowo przebiegającą szczeliną pęknięcia, kontaktującą się z dolną powierzchnią stawową łąkotki. Wiązadła piszczelowe pogrubiałe w części głębokiej, z obecnością płynu.

Szacunkowy koszt tej skomplikowanej operacji wynosi około 20 tysięcy złotych. Koszty zawierają operację, rehabilitację oraz wizyty lekarskie. Okażmy wielkie serce i wspólnie pomóżmy Szymonowi odzyskać pełną sprawność, aby mógł wrócić do uprawiania swojej ukochanej dyscypliny sportu i reprezentowania swojego klubu w rozgrywkach ligowych!

szymon janeczko

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.