czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2674

37% czechowiczan nie wypełniło obowiązku spisowego

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które dotąd nie wypełniły obowiązku spisowego, powinny to zrobić jak najszybciej. Obowiązku spisowego nie wypełniło jeszcze około 37 procent mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice. Mogą się spisać na różne sposoby.

Reklama

spis ludności


Najdogodniejszą formą udziału w spisie pozostaje samospis. Można go wykonać o każdej porze, na dowolnym komputerze, laptopie oraz urządzeniu mobilnym z dostępem do internetu. Nie odkładaj spisu na ostatnią chwilę!

Najszybciej i najwygodniej spiszesz się przez Internet. Wypełnij formularz online na spis.gov.pl/, to zajmie tylko kilka minut!

Przypominamy, że dla osób, które nie mają dostępu do internetu w Gminnym Punkcie Spisowym przy pl. Jana Pawła II 3/3 w Urzędzie Miejskim dyżur pełni rachmistrz spisowy:
  • poniedziałek, wtorek, środa od 9.00 do 15.00,
  • czwartek od 11.00 do 17.00,
  • piątek od 9.00 do 11.00.


Możliwość spisania przez rachmistrza będzie również w niedzielę 29 sierpnia, podczas pikniku rodzinnego "70-tka w Lasku. Urodziny miasta", w godzinach od 15.00 do 19.00.

Należy jednak pamiętać, że z biegiem czasu kolejki do rachmistrza spisowego wydłużają się, chcesz tego uniknąć przypominamy - nie odkładaj spisu na ostatnią chwilę!

ab / czecho.pl

źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.