Wiadomości
- 19 sierpnia 2021
- 20 września 2021
- wyświetleń: 17445
[FOTO] Za nami rajd rowerowy dookoła gminy Czechowice-Dziedzice
W niedzielę, 19 września odbył się rajd rowerowy "Dookoła Gminy Czechowice-Dziedzice". Wydarzenie zostało zorganizowane przez radnego Jerzego Bożka oraz stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe przy współpracy z czechowickim Centrum Edukacji Ekologicznej.
Start i meta miały miejsce w Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie dla uczestników rajdu przygotowano słodki, wysokokaloryczny poczęstunek wzmacniający przed startem na blisko 60-kilometrową trasę, a Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe ufundowało dla uczestników posiłek regeneracyjny w Barze "Pod Dębem" przy CEE.
Z radnych w rajdzie wzięli udział również Edward Buczek i Janusz Uszok, a władze miejskie reprezentował zastępca burmistrza, Paweł Mrowiec. Kilkudziesięciu rajdowców przemierzyło ciekawą, lecz niełatwą trasę liczącą około 60 kilometrów w blisko 5,5 godziny.
ZOBACZ TAKŻE
21 czerwcaXV Ligocki Rodzinny Rajd Rowerowy z licznymi atrakcjami i nagrodami
Trasa rowerowa nr 17 czeka na rowerzystów. Miasto zaprasza na rajd rowerowy w formie gry terenowej
[FOTO] Świąteczna pogoda sprzyjała rowerowym wycieczkom. Nowe liczniki pokazały dane
Dzisiaj#AktywnaEkipa: Wycieczka w Beskid Mały - jedziemy na Hrobaczą Łąkę
Gorący tematPszczyna w kulinarnej elicie! Restauracja Steampunk z gwiazdką Michelin
7 sierpniaPoznaliśmy trasę 83. Tour de Pologne. Wyścig zawita do naszego regionu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








