czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2021
  • 20 września 2021
  • wyświetleń: 15098

[FOTO] Za nami rajd rowerowy dookoła gminy Czechowice-Dziedzice

W niedzielę, 19 września odbył się rajd rowerowy "Dookoła Gminy Czechowice-Dziedzice". Wydarzenie zostało zorganizowane przez radnego Jerzego Bożka oraz stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe przy współpracy z czechowickim Centrum Edukacji Ekologicznej.

Reklama

Za nami rajd rowerowy dookoła gminy Czechowice-Dziedzice - 19.09.2021 · fot. CEE w Czechowicach-Dziedzicach


Start i meta miały miejsce w Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie dla uczestników rajdu przygotowano słodki, wysokokaloryczny poczęstunek wzmacniający przed startem na blisko 60-kilometrową trasę, a Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe ufundowało dla uczestników posiłek regeneracyjny w Barze "Pod Dębem" przy CEE.

Z radnych w rajdzie wzięli udział również Edward Buczek i Janusz Uszok, a władze miejskie reprezentował zastępca burmistrza, Paweł Mrowiec. Kilkudziesięciu rajdowców przemierzyło ciekawą, lecz niełatwą trasę liczącą około 60 kilometrów w blisko 5,5 godziny.

ab, mp / czecho.pl

źródło: www.cee.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.