Wiadomości

  • 22 sierpnia 2021
  • 25 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 18663

[ZDJĘCIA] Pożar 5 ciężarówek na parkingu firmy kurierskiej

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły wczoraj rano pożar samochodów dostawczych na terenie firmy kurierskiej mieszczącej się w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Legionów. Brak osób poszkodowanych.

Pożar samochodów ciężarowych przy ul. Legionów - 22.08.2021 · fot. OSP Lipowiec w Czechowicach-Dziedzicach


Informacja o pożarze wpłynęła do miejskiego stanowiska kierowania KM PSP w Bielsku-Białej o godz. 4:06. Kiedy jednostki przybyły na miejsce zdarzenia, pożarem objęte były w całości trzy pojazdy dostawcze, a pozostałe dwa pojazdy paliły się częściowo

Strażacy podali dwa prądy piany na palące się samochody. W dwóch częściowo spalonych pojazdach wykonano otwory w naczepach celem ugaszenia ognia. Po zewnętrznych stronach pożaru znajdowały się pojazdy dostawcze, na które podano prąd piany, aby pożar się nie rozprzestrzenił.

Loading...


Działania zakończono o godz. 6:15. W działaniach oprócz jednostek z PSP, brały udział zastępy z OSP Czechowice i Lipowiec. Okoliczności zdarzenia ustala obecna na miejscu policja. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległy 3 samochody ciężarowe, a 2 uległy częściowemu zniszczeniu.

ar / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ochotnicza Straż Pożarna Lipowiec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ochotnicza Straż Pożarna Lipowiec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ochotnicza Straż Pożarna Lipowiec" podaj