czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2021
  • 21 września 2021
  • wyświetleń: 7717

AirGround UltraLight Info Day na lotnisku w Kaniowie

Za nami:

Jak poinformowali nas dzisiaj organizatorzy wydarzenia, zaplanowany na 26 sierpnia event AirGround UltraLight Info Day na lotnisku w Kaniowie (EPKW) został przeniesiony na 21 września. Decyzja została podjęta przez złe prognozy pogody.

Reklama

lotnisko w kaniowie
AirGround UltraLight Info Day na lotnisku w Kaniowie · fot. FB EPKW


Event AirGround UltraLight Info Day jest organizowany przez AirGround we współpracy z Bielskim Parkiem Technologicznym oraz Lotniskiem Kaniów. Podczas eventu zostaną zaprezentowane samoloty producentów takich jak Pipistrel, BRM Aero, Aeropakt, TL Ultralight, Skyleader, Alpi Aviaton oraz Aero Eli Servizi, będzie możliwość spotkań z przedstawicielami oraz wykorzystania infrastruktury lotniskowej do lotów demonstracyjnych. Wydarzenie jest zorganizowane dla klientów wymienionych wystawców, tj. potencjalnych kupców lub pilotów.

Dodatkowo w tym wyjątkowym dniu, odbędą się warsztaty dla spotterów, w zakres których wchodzi szkolenie teoretyczne ze specyfiki fotografowania na lotnisku, praktyczne zajęcia fotograficzne, podsumowanie sesji zdjęciowej oraz krótkie omówienie technik obróbkowych.

- Chętnych fotografów/spotterów zapraszamy do kontaktu mailowego w celu otrzymania oferty szkolenia i udziału: contact@airground.pl - informują organizatorzy wydarzenia.

Loading...

ab / czecho.pl
źródło: dlapilota.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.