Wiadomości

  • 25 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 9187

Bielsko-Biała: duża zmiana na przystanku przy dworcu

W Bielsku-Białej nastąpią zmiany w funkcjonowaniu przystanku 3 Maja Dworzec kier. Katowice. Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że od 1 września zatoka przystankowa 3 Maja Dworzec kier. Katowice zostanie podzielona na dwa odrębne stanowiska dedykowane obsłudze podróżnych.

mzk
Duża zmiana na przystanku autobusowym przy dworcu. Dwa stanowiska · fot. UM Bielsko-Biała


Stanowisko nr 1 - zlokalizowane na końcu zatoki przystankowej (w sąsiedztwie wiat przystankowych) dedykowane będzie obsłudze pasażerów komunikacji miejskiej. Odjeżdżać z niego będą autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej sp. z o.o. oraz Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Sp. z o.o.

Stanowisko nr 2 - zlokalizowane na początku zatoki przystankowej - przeznaczone zostanie do obsługi pasażerów komunikacji podmiejskiej (przystanek do wysiadania), odjeżdżać stamtąd będą autobusy Komunikacji Beskidzkiej S.A. oraz autobusy prywatnych przewoźników.

Schemat obsługi ruchu pasażerskiego został przedstawiony na poniższym rysunku poglądowym.

stanowiska autousowe

ab / czecho.pl

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.