Wiadomości

  • 27 sierpnia 2021
  • 28 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2522

Będzie remont drogi pomiędzy III a IV rają na osiedlu Kolonia

Mieszkańcy osiedla Kolonia doczekają się remontu drogi pomiędzy III a IV rają. Jeszcze w tym roku ma być ogłoszony przetarg na sporządzenie dokumentacji projektowej, a sama przebudowa ma odbyć się w przyszłym roku.

Będzie remont drogi pomiędzy III a IV rają na osiedlu Kolonia
Będzie remont drogi pomiędzy III a IV rają na osiedlu Kolonia · fot. Google Street View


Na zły stan drogi pomiędzy III a IV rają na osiedlu Kolonia zwracali uwagę mieszkańcy budynków m.in. w komentarzach na naszym portalu. Na potrzebę modernizacji drogi zwrócił uwagę na jednej z minionych sesji czechowickiej Rady Miejskiej radny Andrzej Maj, równocześnie przewodniczący osiedla Barbara.

Jeszcze w tym roku ma być ogłoszony przetarg na sporządzenie dokumentacji projektowej modernizacji drogi pomiędzy III a IV rają na osiedlu Kolonia, na co Urząd Miejski planuje przeznaczyć 180 tysięcy złotych. Jak poinformowano portal czecho.pl w czechowickim magistracie, UM planuje przeprowadzić modernizację drogi do 2023 roku.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.