czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 8131

[FOTO] Solidna kraksa na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju

Do zdarzenia doszło około godziny 10.50 na wysokości skrzyżowania z ul. Stawową, na pasie w kierunku Pszczyny. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe. Droga była zablokowana, a w miejscu wypadku utworzył się gigantyczny korek sięgający skrzyżowania z ulicą Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Zderzenie dwóch pojazdów w Goczałkowicach-Zdroju - 28.08.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Dokładne okoliczności zdarzenia nie są dokładnie znane. Samochód marki Volkswagen najechał na tył Audi, jednak nie wiadomo czy była to kwestia gapiostwa kierowcy z tyłu czy np. kierowca Audi nieuważnie zmienił pas. Ustali to policyjne śledztwo. Do szpitala przewieziono jedną osobę. To ok. 50-letnia kobieta. Jej zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy musieli liczyć się z czasowym zamknięciem drogi krajowej nr 1. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny. W tym samym miejscu doszło także do niegroźnego pożaru radiowozu. Prawdopodobnie w wyniku usterki układu hamulcowego ogień pojawił się w okolicy tylnego prawego koła. Niebezpieczeństwo szybko zostało zażegnane, a pomogła w tym gaśnica.

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.