Wiadomości

  • 3 września 2021
  • wyświetleń: 3230

Zakończyło się głosowanie na najlepszą przestrzeń publiczną województwa

We wtorek, 31 sierpnia zakończyło się głosowanie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2021. W plebiscycie publiczności wzięły udział dwa obiekty z Czechowic-Dziedzic - Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Miejska Biblioteka Publiczna.

Trwa głosowanie na najlepszą przestrzeń publiczną w województwie
Trwa głosowanie na najlepszą przestrzeń publiczną w województwie · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Największą liczbę głosów - 1549 - zdobył "Żelazny Szlak Rowerowy". Czechowickie obiekty - Miejska Biblioteka Publiczna oraz Centrum Edukacji Ekologicznej - zdobyły odpowiednio 181 oraz 172 głosy.

Zwycięski projekt po stronie polskiej (ŻSR przebiega również przez teren Republiki Czeskiej) obejmował budowę ścieżek rowerowych w ramach zagospodarowania ciągów kolejowych, na odcinku przebiegającym przez sołectwa Ruptawa-Cisówka, Moszczenica w kierunku dzielnicy Zdrój i Osiedla Chrobrego w Jastrzębiu-Zdroju. "Żelazny Szlak Rowerowy" prezentowaliśmy w ramach naszego cyklu "Rowerem po Regionie".

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj