Wiadomości

  • 2 września 2021
  • 4 września 2021
  • wyświetleń: 2376

[WIDEO] "Dom" - kolejny singiel Definicji Crew z płyty "W pełni"

Ukazał się trzeci singiel Definicji Crew z albumu " W pełni". Numer " Dom" to kawałek w dużo luźniejszym klimacie niż poprzednie single, ukazujący różnorodność na albumie. Pozytywny przekaz, opowieść o rodzinie, wartościach zarapowana na beacie, który wyprodukował Teema.Hesika fani lokalnej sceny hip-hopowej znają z takich projektów jak CeHa czy Dwie Twarze. Gumix współtworzy też skład Ruby Szpek, a Wieju działał w ekipie PDZ. To trzech artystów z trzech śląskich miast których połączył hip-hop. Każdy z nich tworzy w trzech różnych stylach muzycznych.

"W pełni " to pierwszy album Definicji, wydany własnymi siłami w 2021 roku. Nagrania, mix master zrealizowano w 2na2 Studio w Pszczynie. "W pełni " to 15 utworów utrzymanych w klasycznej hip hopowej stylistyce.

- Bezkompromisowe teksty, ciężkie produkcje, bez biegania za trendami. 100% hip hop ,100% w swoim stylu - oto Definicja - mówią twórcy.

Na płycie gościnnie min Bu, Beoka, Bereu, Dj 600V, Dj HWR.

Płytę z autografami można zamawiać na:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/definicja-w-pelni

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.