Wiadomości

  • 5 września 2021
  • wyświetleń: 1333

Tania i ekspresowa sprzedaż mieszkania czy innej niercuhomości

Materiał partnera:

Dla jednych sprzedaż mieszkania to bułka z masłem. Piękne zdjęcia przyciągają uwagę, wiele osób chętnie ogląda nieruchomość, by następnie znalazł się kupiec. Jednak nie każdy ma to szczęście. Wiele osób czeka na sprzedaż mieszkania bardzo długo. Mimo ładnych zdjęć oraz zachęcającej ceny, nieruchomość nikogo nie interesuje. Wpływ ma na to wiele czynników. Mnóstwo osób zastanawia się więc, co zrobić, czy ogłoszenie stało się bardziej atrakcyjne, by zwróciło uwagę potencjalnych kupców. Dotyczy to głównie tych osób, które nie potrafią jedynie uzbroić się w cierpliwość i czekać na tego jedynego, wymarzonego klienta.

pexels.com


Ogłoszenia nieruchomości - gdzie opublikować?W dzisiejszych czasach nie wystawia się już ogłoszeń w tradycyjnych, papierowych gazetach. Obecnie ogólnym medium jest Internet. Nic w tym dziwnego - wszelkie informacje docierają znacznie szybciej, a ponadto są dostępne praktycznie dla każdego, inaczej niż w przypadku gazety. Znany portal ogłoszeniowy może pochwalić się znacznie większym zasięgiem, aniżeli prasa czy telewizja lokalna. Jak jednak zacząć swoją przygodę z portalem ogłoszeniowym?

Ogłoszenia nieruchomości to jedne z najczęściej dodawanych na całym świecie. Dotarcie w odpowiednim momencie do konkretnej osoby w świecie, gdzie każdy ma dostęp do Internetu przy sobie jest znacznie łatwiejsze. Można tego dokonać korzystając z portalu umożliwiającego dodanie darmowe ogłoszenia nieruchomości, czego idealnym przykładem jest portal houser.pl. Procedura dodawania ogłoszenia jest niezwykle prosta i bardzo szybka. Całość, jeśli użytkownik wie, co dokładnie robić, może zająć ok. 5 minut. Ogłoszenie na takich portalach pojawia się w wyszukiwarce praktycznie od razu po dodaniu. W ogłoszeniu musisz uwzględnić cenę.

W sytuacji, kiedy znajdziesz chętnego kupca, zwróć uwagę, czy nie jest to klient wyszukujący mieszkania do remontu, który chce sprzedać je później z większym zyskiem. W takich sytuacjach, kiedy podczas oględzin wyszukiwane są coraz to nowsze niedociągnięcia i luki, cena może zostać zbita nawet o kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych z korzyścią dla kupującego.

Wskazówka dla właścicieli nieruchomości - nie zapomnij o zdjęciach!

Ogłoszenie nieruchomości to nie tylko sam tekst, ale również zdjęcia. Warto je dodawać, ponieważ lokale użytkowe największą uwagę zwracają wizualnie. Podczas wynajmu nieruchomości czy sprzedaży, bardzo duże znaczenie ma sama prezencja. Zdjęcia są więc niezwykle ważne. Niejednokrotnie zdarza się, że wpierw zainteresowany patrzy na zdjęcia, a dopiero później czyta opis. Jeśli zdjęcie mu się nie spodoba, cena ani opis nie mają większego znaczenia. Profesjonalne zdjęcia każdego pomieszczenia pomagają zobrazować kupcowi miejsce.

Wystawienie ogłoszenia - o czym jeszcze pamiętać?Wystawiając ogłoszenie dotyczące nieruchomości, należy z pewnością podać, gdzie się mieszkanie znajduje. Warto podkreślić, czy jest to centrum miasta, czy może jego obrzeża. Istotną informacją jest, czy nieruchomość pochodzi z rynku wtórnego, a może jednak z rynku pierwotnego. Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość szybko, z pewnością można wziąć pod uwagę nieco niższą cenę, niż standardowo. Mieszkanie na sprzedaż w naszym portalu umieścisz i sprzedasz bez pośredników i biur nieruchomości. Równie dobrze możesz umieścić ogłoszenie dotyczące mieszkania do wynajęcia. Wszystko odbywa się bez prowizji, całkowicie bezpłatnie. Na houser.pl, jak i na wielu innych portalach z łatwością sprzedasz domy, działki, mieszkania oraz inne lokale użytkowe.