Wiadomości

  • 9 września 2021
  • 10 września 2021
  • wyświetleń: 3450

Czechowiczanka ambasadorką projektu "Polki Wolności Mają Głos"

Depresja to choroba cywilizacyjna, z którą borykają się miliony Polaków. Dzisiaj ruszył projekt "Polki Wolności Mają Głos", której jedną z ambasadorek jest czechowiczanka Beata Krawczyk-Jastrzębska, Principal Managing Partner w firmie 3CARGO.

Czechowiczanka ambasadorką projektu "Polki Wolności Mają Głos"
Czechowiczanka ambasadorką projektu "Polki Wolności Mają Głos" · fot. Sebasstian Skalski - Polki Wolności Mają Głos


- Otrzymałam propozycję zostania Ambasadorką projektu: "Polki Wolności Mają Głos", którą przyjęłam, ponieważ zdecydowanie popieram cele tego wyjątkowego projektu dotykającego choroby, na którą choruje ok 1,5 miliona Polaków: depresji. Nie jest to stan, który mija, ale choroba, którą trzeba leczyć. Depresja najczęściej jest diagnozowana u osób w przedziale wieku 20-40 lat. Dwa razy więcej kobiet choruje na depresję niż mężczyzn! - wyjaśnia Beata Krawczyk-Jastrzębska, która przyjęła zaproszenie do udziału w projekcie.

- Razem z innymi Polkami Wolności wspieram otwarcie poradni "Przeciw Depresji" oraz stworzenie całorocznego Telefonu Antydepresyjnego, organizowanie Dni Otwartych z bezpłatnymi wykładami edukacyjnymi na temat depresji z udziałem ekspertów z dziedziny psychiatrii i psychologii oraz Czaty z lekarzami psychiatrami na stronie Internetowej poradni, w której będą bezpłatne konsultacje psychiatryczne i psychologiczne dla Polaków - dodaje czechowiczanka.

- Jako Ambasadorka projektu "Polki Wolności Mają Głos", przyjęłam również zaproszenie magazynu "VIVA!" i razem z innymi charyzmatycznymi Ambasadorkami (które jak ja, mając swój zdecydowany głos i odważnie wspierając realizację celów projektu, są kobietami inspirującymi do uwierzenia we własne możliwości i do odważnych działań w życiu codziennym) pozowałam do wyjątkowej sesji obchodzącego w tym roku 30 lat pracy twórczej artysty i fotografika kobiet: Sebasstiana Skalskiego (http://www.sebastianskalski.pl). Dodam jeszcze, że 8 marca 2022 roku, w Dzień Kobiet - Dzień Polek, odbędzie się premiera albumu fotografii "Polki wolności mają głos" ukazujący fotograficzne portrety i biografie 50 Ambasadorek projektu - w tym moje) - podsumowuje Principal Managing Partner w firmie 3CARGO.

Więcej o samym projekcie można przeczytać w najnowszym numerze tygodnika "Viva!".

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.